جمله روز:
--- 1397/02/30 -----

خدمات دهي گسترده شهرداري سقز با شروع فصل گرما

 

 

معاون خدمات شهری شهرداری سقز با اشاره به شروع فصل گرما اظهار داشت: واحدهاي اين معاونت در راستاي خدمت رساني مناسب تر به شهروندان با جديت اهداف خود را در حوزه هاي مختلف دنبال مي كند که مي طلبد شهروندان نيز همكاري لازم را با نيروهاي شهرداري داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی شهرداري سقز؛ حسين بيگي افزود: در روزهای گرم تابستان، جمع‌آوری زباله‌ها بر اساس برنامه‌ای منظم، هر شب در تمام سطح شهر انجام می‌شود و همچنین شستشوی مخازن زباله نیز به صورت منظم انجام شده و برای حل مشکل و از بین بردن بوی نامطبوع حاصل از شیرابه‌های مخازن زباله در سطح شهر از مواد ضدعفونی کننده استفاده مي شود.

وي از شهروندان و مغازه داران خواست كه زباله هاي خود را در كيسه هاي پلاستيكي مشكي مخصوص ريخته و از ريختن زباله به صورت فله اي بپرهيزند تا شيرابه ناشي از آن بر روي زمين و معابر جاري نشود و همچنين از ريختن زباله هاي خود به داخل جوي ها و جداول خودداري نمايند تا در صورت بارش هاي احتمالي باعث آبگرفتگي معابر سطح شهر نشود.

وي مبارزه با حیوانات موذی، حشرات و... از دیگر اقدامات حوزه معاونت خدمات شهري برشمرد و گفت: پاکسازی جوی ها و کانال ها در دستور کار قرار گرفته است که با استفاده از تانکرآب و مواد ضد عفونی کننده جوی های زیر سطحی پس از نظافت توسط خودرو ویژه شستشو و جوی ها ضدعفونی و تمیز می شود تا از اشاعه بوی نامطبوع جلوگیری به عمل آید.

حسين بيگي بیان کرد: در حوزه پارک ها و فضای سبز برای رفع هرنوع آفات نباتی، سم پاشی مرحله اول درختان سطح شهر انجام شده و مرحله دوم نيز در دستور كار است و همچنين سرویس های بهداشتی عمومي در اكثر نقاط شهر آماده بهره برداری شهروندان می باشد.

معاون خدمات شهري شهرداري سقز از فعاليت منظم شهربازي هاي واقع در پارك ها و ست هاي ورزشي در سطح شهر خبر داد و گفت: حفظ سلامت رواني و جسمي يكي از شاخص هاي توسعه انساني است كه در اين راستا شهرداري سقز با مشارکت بخش خصوصی نهايت توان خود را بكار گرفته و اميد است بتوان در حوزه زيرساختي گام هاي مناسب تري برداشت.

وي در پايان گفت: شهروندان گرامي در صورت هر گونه مشكلات احتمالي در موارد مرتبط با حوزه خدمات شهري مي توانند، با شماره تلفن:08736277001 يا با شماره 08736224414 واحد تنظيف شهرداري تماس حاصل نمايند تا در اولين بازه زماني اقدامات لازم براي رفع مشكلات احتمالي صورت گيرد.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 55
ماه جاري 5940
سال جاری 11242
از ابتدا 429300
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.