جمله روز:
--- 1397/03/29 -----

برگزاري جلسه ساماندهي و ارتقاي خدمات سفر ويژه تابستان 96 در شهرداري سقز

 

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر حوزه هاي مختلف شهرداري سقز«طرح تابستان 96» با حضور معاونين و مديران با محوریت مباحث مربوط به اسکان گردشگران و مسافران در محل سالن جلسات معاونت خدمات شهري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري سقز: در اين جلسه ضمن تشریح ابعاد طرح ساماندهی و ارتقای خدمات سفر ویژه تابستان 96 بر رفع مشكلات و نواقص احتمالي شهروندان و مسافران، ايمن سازي مكان ها و نقاط خطرناك و حادثه ساز در پارك ها و معابر سطح شهر و همچنين فراهم نمودن امكانات رفاهي در حدامكان جهت استقبال از مسافران، گردشگران و شهروندان تاكيد شد.

نصب و بهسازي تابلوهاي راهنمايي مسيرها‏، بهسازي معابر،‏ تامين روشنايي نقاط تاريك در پارك ها و شناسایی نقاط حادثه خيز، رفع مشكلات نقاط پر ترافيك، آگاه نمودن شهروندان و مسافران از نقاط خطرناك با نصب علايم هشدار دهنده و... از ديگر مباحث مطرح شده در اين جلسه بود.

شايان ذكر است: ساماندهي پايانه مسافربري مركزي سقز، رفع مشكلات احتمالي در ورودي هاي شهر با هماهنگي اداره راه و شهرسازي، ساماندهي وسايل نقليه عمومي و شخصي با هماهنگي پليس راهور، كنترل مسائل بهداشتي سرويس هاي بهداشتي عمومي سطح شهر، همكاري و هماهنگي با ساير نهادهاي اجرايي خدمات سفر در شهر سقز در راستاي ارايه خدمات مناسب تر به گردشگران، مسافران و همشهريان ارجمند و ... از جمله مسايل مطرح شده در اين نشست بود.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 4
دفعات مشاهده 63
ماه جاري 6014
سال جاری 17570
از ابتدا 435628
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.