جمله روز:
--- 1397/02/30 -----

مدير عامل سازمان آتش نشاني سقز هشدار داد/شهروندان از شنا كردن در رودخانه و سدها بشدت بپرهيزند

 

مدیر عامل سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز با اشاره به اینکه هر ساله با آغاز فصل گرما، حضور شهروندان در حاشیه رودخانه و اطراف سدها افزیش می یابد، گفت: باتوجه به رغبت آنها به شنا کردن هر ساله شاهد حوادث ناگواری بوده ایم، که ضروریست شهروندان از شنا کردن در رودخانه و سدها بپرهیزند.

به گزارش روابط عمومي شهرداري سقز سقز؛ ایرج گیلاسی با بیان اینکه هرساله در فصل گرما شاهد حوادث ناگوار در رودخانه ها و سد شهید کاظمی بوده ایم که تنها در 2 سال گذشته بالغ بر 10 مورد غرق شدگی همشهریان به ثبت رسیده که با حضور تیم غواصی سازمان اجساد 8 نفر در زیر آب کشف، رهاسازی و خارج شده است.

گیلاسی افزود: تیم غواصی سازمان با تعداد پنج نفر و تجهیزات غواصی شامل؛ لباس، کپسول و قایق بادی موتوری آماده فعالیت بوده و بزودی تمرینات تابستانی خود را در سدشهید کاظمی ( لگزی ) شروع خواهد کرد.

وی درخصوص آمادگی تیم غواصی آتش نشانی گفت: هر سال تیم غواصی بصورت مستمر و دوره ای جهت تست تجهیزات و تمرینات تخصصی به سد شهید کاظمی اعزام تا در صورت بروز حادثه با آمادگی کامل به ماموریت های محوله بپردازد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز از کلیه شهروندان درخواست کرد: ‌از شنا در رودخانه ها و سد ها بشدت پرهیز نمایند

گیلاسی خاطرنشان ساخت: شنا کردن در استخر بسیار متفاوت تر از شنا در محیط رودخانه و سدها است و با تصور اینکه شهروندان قادر به شنا در استخر هستند و همچنین توانایی شنا در سد و آبهای آزاد را دارند؛ به هیچ عنوان وارد اینگونه آبها نشوند.

وی در پایان اعلام کرد: کلیه شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل می توانند با شماره های 125 و یا 08736222222 سازمان آتش نشانی سقز تماس حاصل نمایند.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 17
ماه جاري 5940
سال جاری 11242
از ابتدا 429300
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.