جمله روز:
--- 1397/03/29 -----

تئاتر خياباني "سيب زميني هاي برشته" با زباني طنز و جذاب در سقز

 

تئاتر خیابانی "سیب زمینی های برشته" (په تاته برژاوه کان) با همكاري شوراي شهر و شهرداري سقز در محلات و پارك هاي سقز در حال اجراست.

به گزارش روابط عمومي شهرداري سقز؛ تئاتر خیابانی "سیب زمینی های برشته" را هاوری رضایی طراحی و کارگردانی کرده و در آن نامبرده و امین صادقی به ایفای نقش می پردازند.

زبان این نمایش کُردی و در فضای شاد اجرا می شود که در قالبی طنز به معضل اعتیاد، بیکاری جوانان و... می پردازد و با وارد کردن تماشاگران و درگیر کردن آنان با مواردی نظیر اعتیاد، دانشگاه، ازدواج، مدرک گیری و... فضایی شاد و البته تراژیک را ایجاد می کند.

شايان ذكر است: این نمایش در یازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان بعنوان نماینده سقز شرکت داشت و پس از اجراهای مناسب و طی ارسال دعوت نامه ای کتبی از سوی مسئولان برگزاری سومین جشنواره تئاتر خیابانی کرکوک به این جشنواره دعوت شد که در این جشنواره خوش درخشیدند.

گفتني است؛ تاكنون تئاتر خیابانی "سیب زمینی های برشته" در هفته جاري در چندين نقطه از شهر سقز برگزار شده و با توجه به حضور گسترده شهروندان نقاط مختلف سطح شهر در پارك ها، از امروز چهارشنبه 14 تيرماه، هر شب ساعت 11 در چند شب متوالي اين برنامه در پارك ها اجرا مي شود.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 3
دفعات مشاهده 22
ماه جاري 6013
سال جاری 17569
از ابتدا 435627
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.