جمله روز:
--- 1397/03/29 -----

پيام تبريك شهردار سقز به مناسبت 14 تير روز شهرداري ها و دهياري ها

 

مهندس ضياالدين نعماني شهردار سقز با صدور پيامي و با تقدير از خدمات خالصانه، بي منت و شبانه روزي شهرداري ها و تمامي دست اندركاران مديريت شهري، 14 تير روز “شهرداري ها و دهیاری ها“ را به كليه كاركنان زحمتكش شهرداري ها و دهیاری ها تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومي شهرداري سقز در اين پيام آمده است: فرا رسیدن 14 تیرماه به عنوان روز «شهرداری و دهیاری» فرصتی مغتنم برای تقدير از فعالیت‌های خدمتگزاران مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری و روستایی است.

شهرداری و دهیاری در رسیدن به شاخصه های یک شهر و روستای سالم، زیبا، توسعه یافته و پویا و همچنین رضایتمندی مردم، نقش مهمی را ایفا می کنند و می توانند با برنامه ریزی مناسب و اجرای آن، مسیر توسعه همه جانبه شهر و روستا را هموار و فضایی مطلوب برای زندگی شهروندان و روستائیان را فراهم نمایند.

اينجانب فرا رسيدن 14 تير ماه روز “شهرداري ها و دهياري ها “ را به تمامی کارکنان پرتلاش و خستگی ناپذیر مديريت شهري و روستايي به ويژه كاركنان و پرسنل زحمتكش شهرداري سقز تبريك عرض نموده و اميدوارم كه در پرتو همكاري‌هاي متقابل، خدماتي در خور شأن شهروندان در عرصه پيشرفت جامعه ارائه شود و همچنین از زحمات خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری تشکر می نمایم و از خداوند منان توفیق روز افزون را برای این بزرگواران خواستارم.

ضياالدين نعماني

شهردار سقز 

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 4
دفعات مشاهده 29
ماه جاري 6014
سال جاری 17570
از ابتدا 435628
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.