جمله روز:
--- 1397/02/30 -----

نشست سخنگوي شوراي شهر با كارشناسان روابط عمومي شوراي شهر و شهرداري سقز

ظهر امروز نشست هم اندیشی سخنگوي شوراي شهر با كارشناسان روابط عمومي شوراي شهر و شهرداري سقز با محوریت تقویت و ارتقای جایگاه سازمانی روابط عمومی، در محل شهرداري برگزار شد

به گزارش روابط عمومي شهرداري سقز؛ در اين نشست كارشناسان روابط عمومي شهرداری و شوراي شهر بر تقویت شاخصه ها و مولفه هاي علمي، عملي و اجرايي مورد نياز براي روابط عمومي پويا و كارآمد تاکید کردند.
تقويت و ارتقاي جايگاه روابط عمومي در سازمان، تهیه امكانات و وسايل مورد نياز در حوزه روابط عمومي، افزايش اختيارات براي پيشبرد برنامه هاي و اقدامات اجرايي مد نظر در حوزه كاري و... از جمله موارد مطرح شده توسط کارشناسان روابط عمومی در این جلسه بود.
سپس سخنگو و مسئول کمسیون فرهنگی شورای شهر در این نشست هم اندیشی، با تاکید بر نقش و اهمیت جایگاه روابط عمومی در ساختار سازمانی ادارات و نهادها به عنوان قلب تپنده و چشم و گوش هر سازمان در تببین واقعیات‌ها و فعالیت‌ها، گفت: روابط عمومی از جایگاه ویژه و والایی در نهادها برخوردار است و می تواند نقش محوری در تدوین و سیاست‌گذاری استراتژی‌ها، خط‌ مشی‌ها و سیاست های سازمان ها داشته باشد و به همین دلیل می‌بایست در راستای توسعه و ارتقای سطح ارتباطات سازمان و پویایی آن، نگاه ویژه‌ای به این بخش از سازمان داشته باشیم.
امیر زارع زاده رويكرد شهروند مداري، تقويت و ارتقاي فعالیت های فرهنگي و آموزش شهروندي در سطح شهر، اطلاع رساني سريع و دقيق، ارتباط پویا و صحیح درون و برون سازمانی، اتخاذ تدابیر مناسب برای اجرا و برگزاري برنامه ها و همايش هاي مرتبط با حوزه مديريت شهري و... از ديگر شاخص هاي روابط عمومي كارآمد دانست.
وی اجرای برنامه های کاری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مهم خواند و بر تقویت آن تاکید نمود.
زارع زاده اظهار امیدواری کرد؛ با همكاري اعضای شورا، شهردار و مجموعه شهرداری، بتوان اقدامات مناسبی جهت رفع برخی مشکلات موجود در حوزه روابط عمومی و فراهم نمودن امکانات لازم در این عرصه انجام داد.
نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 44
ماه جاري 5940
سال جاری 11242
از ابتدا 429300
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.