جمله روز:
--- 1397/02/30 -----

مراسم تقدير از كارمندان نمونه ادارت به مناسبت هفته دولت در سقز

صبح روز چهارشنبه 8 شهریور طی مراسمی از کارمندان نمونه ادارات سطح شهر با حضور فرماندار و معاونین وی، رئیس شورای شهر، سرپرست شهرداری و مسئولان سایر ادارت سطح شهر در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر شد.

 امام جمعه سقز در ابتدای این مراسم بر تعهد، مسئولیت پذیری، امانتداری و انجام وظایف محوله از سوی کارکنان تاکید نمود و گفت: پروردگار بزرگ بر اعمال و رفتار ما آگاه است و ما در ایران اسلامی باید با رعایت و اجرای مسائل دینی و اسلامی ادامه دهنده راه بزرگان دینی و اسلامی باشیم و در زمینه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کوشا باشیم.

 حاج ماموستاحسینی استفاده از پتانسیل های جوانان در عرصه مدیریتی در سطوح مختلف را لازم، ضروری و ارزنده دانست.

 سپس فرماندار ویژه شهرستان سقز بیان داشت: کارمندان به عنوان بخشی از بدنه دولت در جامعه مشغول خدمتگزاری بوده اند و لازمست زمینه همدلی ها و همکاری کارکنان در راستای پیشبرد کارها و خدمت رسانی مناسبتر به مردم افزایش یابد

 ورمقانی خدمت صادقانه را یک اصل مهم خواند و گفت؛ تکریم ارباب رجوع، خدمت صادقانه، نظم وانضباط اداری، پاکدستی و کسب روزی حلال و خوش رفتاری باید سرلوحه کاری کارمندان قرار گیرد

 وی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت ها و اقدامات کارکنان و کارمندان سطح شهر افزود: باید کارمندان در راستای ارتقای جایگاه، شان و منزلت خود حرکت کنند.

 ورمقانی تاکید نمود: حرکت در راستای کاهش آسیب های اجتماعی، افزایش نشاط اجتماعی، اشتغالزایی و... محور کاری ادارات قرار گیرد.

 وی از اقدامات شورای شهر دوره چهارم و شهردار سابق تشکر و اظهار امیدواری نمود: بتوان با تلاش، همدلی و هم افزایی اعضای شورای دوره پنجم و انتخاب شهردار کاردان و لایق بتوان خدمات ارزنده ای به شهروندان فهیم ارائه نمود.

 شایان ذکر است در این مراسم همزمان با سایر ادارات از کارمندان نمونه شهرداری نیز تقدیر به عمل آمد.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 54
ماه جاري 5940
سال جاری 11242
از ابتدا 429300
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.