جمله روز:
--- 1397/07/23 -----

كلنگ زني شبكه هدايت فاضلاب محله تازه آباد سقز

پنج شنبه ۲۰ مهرماه پروژه احداث شبکه هدایت فاضلاب محله تازه آباد سقز با حضور معاون عمرانی فرماندار، سرپرست شهرداری، اعضای شورای شهر، رئیس اداره راه و شهرسازی و سایر مسئولین کلنگ زنی شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري سقز؛ در این مراسم مسئول اداره عمران و بهسازی شهری و از کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی استان گفت: جهت توانمند سازی بافت فرسوده ۳ محله بازار و بهارستان و تازه اباد به ستاد بازافرینی کشور پیشنهاد، که با موافقت این ستاد بودجه ای برای ساماندهی محله تازاباد تصویب و امروز احداث شبکه فاضلاب به طول ۵۸۰۰ متر ، کلنگ زنی و با هزینه ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اجرایی شد.

مهندس رضایی اظهار داشت: سیاست دولت، اهمیت به مناطق حاشیه ای می باشد که پروژه بهسازی و آسفالت ۲خیابان در تازه آباد در دستور کار می باشد و امید است طی هفته آینده از طریق مناقصه واگذار شود.

در ادامه امام جماعت تازه آباد توضیحاتی در مورد مسائل و مشکلات این محله ارائه داد و از تمام کسانی که در راستای رفع مسائل و مشکلات مردم تلاش می کنند، تشکر و قدردانی کردند.

در ادامه رحمان پور رئیس اداره راه و شهرسازی سقز با اشاره به کلنگ زنی شبکه هدایت فاضلاب محله تازاباد و نقش آن در بهداشت و سلامت شهروندان، از ادارات خدمات رسان درخواست نمود همکاری و مساعدت لازم را جهت مرتفع نمودن مشکلات این محله داشته باشند.

سپس علی محمدیان معاون عمرانی فرمانداری ویژه سقز از شروع عملیات خدمت رسانی در حوزه های مختلف، فرهنگی، بهداشتی، زیرساختی، عمرانی و... به مردم تازاباد طی هفته های آتی خبر داد و اظهار امیدواری نمود بتوان با همدلی و همکاری کلیه دستگاه ها و نهادها، خدمات رسانی مناسب تری به محلات حاشیه ای و کمتر برخوردار ارائه داد.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 29
ماه جاري 2790
سال جاری 33376
از ابتدا 451434
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.