جمله روز:
--- 1397/07/23 -----

اجراي طرح هاي عمراني پيوست فرهنگي- اجتماعي داشته باشد/ بهره گيري از ظرفيت هاي مرزي و تاريخي سقز

معاون عمرانی استانداری کردستان گفت: بهره گیری از ظرفیت های مرزی و تاریخی سقز، جذب سرمایه گذار، رفع ترافیک و بهبود خدمات رسانی، مورد توجه شورا و شهرداری باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سقز؛ امیر قادری در مراسم تکریم و معارفه شهردار سقز عنوان کرد: با تمامی توان در راستای توسعه و پیشرفت استان و شهرستان سقز برای ارئه خدمات شایسته به شهروندان تلاش می نماییم، مردم لایق خدمات مناسب تری هستند.

وی با اشاره به مشکلات زیست محیطی در سطح کشور خاطر نشان ساخت: باید با مدیریتی نوین شهر ها را اداره نمود تا بتوان بر این مشکلات فایق آمد.

قادری افزود: شهروندان ما خواستار ارائه خدمات مطلوبتری هستند، لذا باید شورا و شهردار سازوکار اساسی برای اداره امور شهری به شیوه مناسب در نظر بگیرند.

وی ادامه داد: ارتقای سطح ایمنی شهری یکی دیگر از موارد مهم شهریست که باید در سطح شهرستان، استان و کشوری تدابیر لازم برای آن اندیشید.

معاون عمرانی استاندار کردستان بیان داشت: دولت و مجلس در فکر ارائه نظام مالی پایدار با توجه به جمعیت شهرها برای شهرداری هستند که این امر می تواند اقدامی کارساز و موثر باشد.

قادری با اشاره به گستردگی بافت فرسوده در سطح کشور گفت: به سادگی نمی توان از کنار آن گذشت، باید مدیریت شهری برنامه و اقدامات لازم را برای بازسازی، ایمنی سازی و ساماندهی این مشکل در دستور کار قرار دهند.

وی افزود: ضروریست کمیته برنامه ریزی شهرستان منابع مالی بیشتری برای برنامه ریزی و توانمند سازی حاشیه های شهر اختصاص دهند.

معاون عمرانی استاندار کردستان به پتانسیل های بالقوه طبیعی و مرزی سقز اشاره و گفت: باید از آن بهره گرفت و تلاش نمود، شهر سقز به جایگاه واقعی خود برسد.

قادری تلاش برای رفع امور ترافیکی با ایجاد شبکه معابر و تدابیر فنی لازم را مهم و ضروری خواند و بیان داشت: تعریف طرح های عمرانی باید پیوست اجتماعی، فرهنگی، زیست محیطی و فرهنگی داشته باشد و برآورد دقیقی برای پروژه ها داشته باشیم.

وی با بیان اینکه همکاری و همدلی رمز موفقیت است بر تداوم این رویکرد تاکید و اضافه کرد؛ شورا شهر و فرمانداری ها نیز رویکرد نظارتی خود را به صورت قانونمند و کارشناسی بر امورات شهری تقویت کنند.

قادری از تغییر شهرداران در بازه زمانی کوتاه در دوره گذشته شورا در سطح استان انتقاد کرد و گفت: نمی توان برون داد و خروجی مثبتی از این جابه جایی های زودگذر گرفت.

معاون استاندار کردستان عنوان کرد: نخبگان، پیشکسوتان، متخصصان، توانمندان و کسانی که می توانند عملکرد مناسبی داشته باشند باید به میدان عمل آمده و به عنوان شورای شهر و یا مشاوران دلسوز در راستای توسعه و پیشرفت شهر و دیارشان تلاش کنند.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 21
ماه جاري 2794
سال جاری 33380
از ابتدا 451438
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.