جمله روز:
--- 1397/07/23 -----

مراسم تكريم و معارفه شهردار سقز برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه شهردار سقز با حضور معاون عمرانی استانداری کردستان، مدیرکل امور شهری و شوراها، فرماندار ویژه سقز، اعضای شورای شهر، سایر مسئولان نهادها و ادارات و جمع زیادی از شهروندان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری سقز: فرماندار ویژه سقز در مراسم تکریم و معارفه شهردار سقز از تلاش و زحمات شهردارن قبلی تشکر نمود و گفت: مردم شریف ما قدردان زحمات و تلاش مسئولان دلسوز و کارآمد هستند و باید آنها را ارج نمود.

ورمقانی با بیان اینکه بدهی مالی شهرداری ها یک مسئله ملی است و مختص شهر سقز نیست، خاطرنشان ساخت: نباید این مسئله مانع خدمت رسانی به شهروندان شود و باید برای رفع آن نیز فکر و برنامه های خاصی از طرف شورا و شهرداری مدون و اجرایی شود.

وی گفت: شهردار جدید با شناسایی نیازها به همه ابعاد عمرانی، توسعه ای، اجتماعی، فرهنگی و هنری توجه کند

فرماندار سقز ضمن تاکید بر تکریم ارباب رجوع در سطح ادارات شهر اظهار داشت: وظیفه تمامی مسئولین ارج نهادن به شهروندان و حفظ حرمت آنهاست که این همان سیاست نظام و دولت تدبیر و امید است.

سپس دکتر چیا صالحی بابامیری شهردار جدید سقز ضمن تقدیر و تشکر از تمامی مسئولان استانی و شهرستانی و اعضای شورای شهر که در فرایند انتخاب تا انتصابشان همراه و همگامش بوده اند، گفت: شفاف سازی در عملکرد و حرکت بر اساس سند چشم انداز ۱۴۰۴ از برنامه های کاریم خواهد بود و با جدیت برای پیشبرد امورات و رفع مسائل و مشکلات تلاش می نمایم.

وی اظهار داشت: مسائل و مشکلات شهرداری در چشم انداز مذکور در ابعاد مختلف آسیب شناسی شده و راهکارهای لازم برای برون رفت از وضعیت فعلی در نظر گرفته شده که امید است بتوان آن را اجرایی نمود.

صالحی بابامیری افزود: این اقدامات و برنامه ها تنها با همکاری و همدلی به نتیجه خواهد رسید و بنده حاضرم برای خدمت به مردم و شهرم نارنجی پوش شوم.

وی شفاف سازی و اطلاع رسانی اقدامات و امور مربوطه برای اگاهی شهروندان را ضروری دانست و گفت: از طریق رسانه های جمعی تمامی موارد مدیریت شهری اطلاع رسانی و شفاف سازی خواهد شد.

دکترچیا صالحی بابامیری ضمن تشکر از اظهار لطف همشهریان گرامی خاطر نشان ساخت: شهروندان از ھزینهی اضافی نصب بنر و ھدایای خوشامدگویی خوداری نموده و هزینه آن را به حساب خيريه هاي شهرستان واریز نمایند.

وی شهرداری را نهادی خدماتی و غیرسیاسی دانست و گفت: ما خود را خدمتگزار مردم می دانیم و وظیفه ما خدمات شایسته به آنهاست که امید است بتوان قدم های اساسی در این راستا برداشت.

محمد نوری شهردار سابق (سال ۱۳۴۶) سقز نیز در این مراسم با تشریح عملکرد، اقدامات، مسائل و مشکلات آن زمان شهرداری سقز از قدردان بودن مردم شهر سقز تشکر نمود و بصورت نمادین از طرف اعضای شورای شهر و مسئولین از وی تقدیر به عمل آمد.

همچنین در این مراسم مهندس ضیاالدین نعمانی شهردار سابق سقز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد، اقدامات و فعالیت های شهرداری در دوران وی از جمله: پل که وه سوار، تقاطع غیر هم سطح بلوار کردستان، مجتمع زیرگذر آزادی و... از همراهی و همکاری تمامی مسئولان و مردم تقدیر و تشکر نمود.

 در پایان مراسم ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های ضیاالدین نعمانی شهردار سابق و عزیز حیدریان سرپرست شهرداری، چیا صالحی بابامیری رسما به عنوان شهردار سقز معرفی شد.
نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 64
ماه جاري 2794
سال جاری 33380
از ابتدا 451438
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.