جمله روز:
--- 1397/07/23 -----

برگزاري اولين جلسه كاري شهردار سقز با مسئولين شهرداري

شهردار سقز در اولین جلسه کاری با معاونین و مسئولین شهرداری جدیت در کار، اصل شایسته سالاری، مشورت پذیری، پویایی سازمان، بهره گیری از پتانسیل ها، شفاف سازی، قانونمندی و تکریم ارباب رجوع و... را از اولویت های مهم کاری شهرداری برشمرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سقز: صبح امروز اولین جلسه کاری شهردار سقز با معاونین و مسئولین شهرداری سقز در دفتر شهردار برگزار شد.

دکتر چیاصالحی بابامیری در این نشست جدیت و شایسته سالاری در امور کاری را مهم خواند و گفت: تغییر و تحولات با دید مثبت و بهره گیری سازنده و مفید از آن، نشانه پویایی هر سازمانیست.

وی بهرگیری از ظرفیت ها، توانمندی و تجارب کارکنان را موثر دانست و اظهار داشت: همکاری و همدلی مجموعه شهرداری می تواند کارایی آن سازمان را افزایش دهد.

شهردار سقز با بیان اینکه نحوه ارتباط کاری مناسب و قانونمند برای منافع سازمان و شهر باید در دستور کار قرار گیرد، خاطر نشان ساخت: رضایت مندی شهروندان و تکریم ارباب رجوع باید سرلوحه کاری، کارکنان و مسئولان باشد.

بابامیری افزود: با تمام توان برای پیشبرد امور شهری تلاش خواهم نمود و انتظار است، مجموعه شهرداری نیز همکاری لازم را در این راستا داشته باشند، امید است بتوان گام های اساسی برای پیشرفت و توسعه شهری سقز بر داشت.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 63
ماه جاري 2794
سال جاری 33380
از ابتدا 451438
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.