جمله روز:
--- 1397/07/23 -----

نشست هم انديشي اعضاي شوراي شهر و شهردار سقز با پرسنل شهرداري/ توجه به تخصص، توانمندي و كارايي كاركنان اولويت مديريت شهريست

عصر روز سه شنبه 9 آبان ماه اولین نشست هم اندیشی اعضای شورای شهر و شهردار سقز با پرسنل شهرداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري سقز: در ابتدای این نشست عزیز حیدریان که چند ماه سرپرست شهرداری سقز را برعهده داشت، ضمن تشریح عملکرد و اقدامات انجام شده در این مدت از حسن اعتماد اعضای شورای شهر و مجموعه همکاران شهرداری، تشکر و قدردانی نمود و همچنین ضمن تبریک برای آغاز بکار شهردار سقز، برای وی آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

 

استقبال از پیشنهادات و راهکارهای کارکنان، پیگیری مسایل و مشکلات پرسنل و تلاش برای تبدیل وضعیت آنان، تقویت و پرورش نیروهای متخصص، قانونمداری، تعامل و رایزنی برای تحقق وعده ها و رفع نارسایی ها، توجه به شایسته سالاری کارکنان، تلاش در راستای توسعه متوازن شهری و... از جمله موارد مطرح شده از سوی اعضای شورا در این جلسه بود و بر تعامل و همکاری سازنده بین مجموعه شهرداری و اعضای شورا برای اجرای مصوبات و پیشبرد امورات شهری به نحوه شایسته تاکید شد.

سپس شهردار سقز در این مراسم بر تقویت نظم و انضباط کاری، قانونمداری و رعایت الزامات اداری برای پیشبرد امور، حفظ حرمت و پرداخت حقوق پرسنل به شیوه مناسب، عدم تمایز بین کارکنان و پیگیری مسائل و مشکلات آنان تاکید نمود و گفت: توجه به مقوله های کارایی، توانمندی و تخصص از شاخصه های مدنظر برای ساماندهی منابع انسانی است

دکتر چیا صالحی بابامیری بیان داشت: برنامه های ویژه ای در راستای درامد زایی پایدار برای شهرداری در نظر گرفته شده و باید تلاش نمود آن را اجرایی و عملیاتی نمود.

وی افزود: ایجاد و تشکیل کمیته نظارت، کنترل و ارزشیابی بر عملکرد واحدهای مختلف شهرداری در راستای بهبود عملکرد سازمان و توجه بیشتری به نیروهای دلسوز و کارآمد از دیگر برنامه هایي است، که در دستور کار می باشد.

بابامیری با اشاره به اینکه دید و نگرشی مثبت به تمامی کارکنان دارد، اظهار داشت: تغییر و جابجایی پرسنل بر مبنای شناخت و توانمندی، موثر و مفید واقع شدن، چابک سازی و کارآمدنمودن سیستم، مدنظر قرار خواهد گرفت و نباید با دیدی منفی به این قضیه نگاه کرد.

شهردار سقز بیان داشت: شهرداری نهادی خدماتی، انتفاعی و توسعه ای بوده و باید مشتری مداری در اولویت کاری و برنامه های خود قرار داد و نباید هیچ فرقی بین ارباب رجوع وجود داشته باشد و لازمست حرمت آنها به بهترین شیوه نگه داشته شود.

بابامیری در ادامه از تلاش جهت تشکیل ۲ منطقه در صورت داشتن شرایط و تایید مراجع قانونی در سطح شهر سقز در راستای خدمت رسانی مناسب تر به شهروندان خبر داد.

شهردار سقز گفت: باید فرصت برابر برای تمامی کارکنان فراهم شود تا در فضای رقابتی سالم، امکان ترقی و پیشرفت برای همه وجود داشته باشد.

بابامیری اظهار امیدواری نمود: با همکاری و همدلی اعضای شورا و همکاران شهرداری، اقدامات موثری جهت توسعه شهری و خدمات رسانی موثر به شهروندان انجام داد و در این دوره رضایت مندی حداکثری پرسنل و مردم شریف شهر سقز را فراهم نمود.

در این جلسه برخی از کارکنان شهرداری به ارائه نظرات و پیشنهادات و دغدغه های خود پرداختند.
نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 69
ماه جاري 2794
سال جاری 33380
از ابتدا 451438
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.