جمله روز:
--- 1397/07/23 -----

‍ انتصاب محمدرضا درويشي به عنوان مسئول تاسيسات درآمد زاي شهرداري سقز

 شهردار سقز طی حکمی مهندس محمدرضا درويشي را به سمت مسئول تاسیسات درآمد زاي شهرداري سقز شامل: كارخانه آسفالت، قطعات بتني و... منصوب نمود

به گزارش روابط عمومي شهرداري سقز: شهردار سقز در جلسه معارفه محمدرضا درويشي با اشاره به اهميت كارخانه آسفالت و قطعات بتني در بخش درآمدزايي شهرداري، گفت: با توجه به تجربيات، تعهد، تخصص، كارآمدي و توانمندی، محمدرضا درويشي به عنوان مسئول این واحد منصوب شد.
دكتر چيا صالحي باباميري با بيان اينكه، توسعه و تقويت اين مجموعه سودآور يكي از اولويت هاي كاري اين دوره است، اظهار داشت: ايجاد كارخانه شن كوهي، بتن آماده‏ و ارتقاي كيفيت و تنوع قطعات بتني و هماهنگي هاي مناسب تر از جمله برنامه هاي كاري مدنظر در اين حوزه مي باشد و تلاش بر اين است، بتوان با كمترين هزينه، حداكثر استفاده را برد.
شهردار سقز به توانمندي و تلاش هاي دلسوزانه كاركنان شهرداري در حوزه هاي مختلف اشاره و اظهار اميدواري نمود: بتوان با همت كاركنان و مديريت جديد، اقدامات مناسب توسعه اي و درآمدزايي را در اين واحد تقويت و گسترش داد.
مهندس رستمی معاون عمرانی شهردار سقز نیز در این جلسه ضمن تشریح اقدامات و فعالیت های انجام شده در کارخانه آسفالت و قطعات بتنی تا به امروز و ارائه پیشنهاداتی در راستای تقویت این واحد از زحمات و تلاش های همکاران این واحد قدردانی نمود.
در این جلسه همچنین از زحمات و تلاش های دلسوزانه علی اعتصامی در این حوزه نیز تقدیر به عمل آمد.
شايان ذكر است:  واحد مذکور به صورت مستقل و تحت نظر مستقيم شهردار قرار دارد. محمدرضا درويشي مسئول جدید تاسیسات درآمدزايي شهرداري سقز (كارخانه آسفالت، قطعات بتني و ... )، سابقه معاونت خدمات شهري، معاون حمل و نقل، مسئول عمراني شهرداري و... را در كارنامه خود دارد.

 

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 3
دفعات مشاهده 39
ماه جاري 2794
سال جاری 33380
از ابتدا 451438
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.