جمله روز:
--- 1397/07/23 -----

تاكيد بر تعامل و همكاري مشترك در نشست مشترك مديركل كميته امداد استان كردستان و شهردار سقز

در دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کردستان و همراهان وی با شهردار سقز بر تعامل و همکاری بیشتر بین این دو نهاد جهت خدمات رسانی مطلوب تر به شهروندان تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سقز؛ محمدرسول شیخی زاده مدیرکل کمیته امداد استان کردستان ضمن تبریک انتخاب دکتر چیا صالحی بابامیری بعنوان شهردار سقز، تعامل و همکاری نهادهای خدمت رسان همچون کمیته امداد و شهرداری را در رفع فقر و محرومیت، توانمندسازی شهروندان و حل مشکلات شهری موثر دانست.

وی با اشاره وقوع زلزله اخیر کرمانشاه و مسئولیت کمیته امداد برای کمک به حل این مشکل و همچنین مقاوم سازی مسکن و مقابله با حوادث غیرمترقبه، از شهردار سقز خواست تا برای تحقق و پیشبرد این اهداف، کمیته امداد را یاری نمایند.

سپس شهردار سقز، ضمن تجلیل از خدمات کمیته امداد در ابعاد محرومیت زدایی و کمک به حل مشکلات زلزله زدگان کرمانشاه، گفت: تعامل شهرداری و نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد به توسعه و پیشرفت شهری و حل مشکلات موجود کمک می کند.

چیا صالحی بابامیری به وضعیت مالی شهرداری در شرایط فعلی اشاره و گفت: در حد توان و امکانات، کمیته امداد را برای کمک به زلزله زدگان و مقاوم سازی مسکن محرومان کمک می کنیم، در این راستا می توان از تجربیات و پتانسیل فکری و علمی منابع انسانی موجود در شهرداری استفاده نمود.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 18
ماه جاري 2794
سال جاری 33380
از ابتدا 451438
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.