جمله روز:
--- 1397/07/23 -----

نشست مسئولان شهرستان سقز با وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي

جمعی از مسئولان شهرستان سقز در نشستی با صالحي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي مهمترين مسايل و مشكلات حوزه فرهنگ و هنر را مورد بحث و بررسي قرار دادند.

به گزارش روابط عمومي شهرداري سقز؛ در این نشست، بيگلري نماینده سقز و بانه با تاكيد بر لزوم توجه ويژه به مسايل فرهنگي و هنري استان، بر توسعه زيرساختهاي فرهنگي شهرستان هاي سقز و بانه تاكيد كرد و از وزير درخواست كرد از لحاظ اعتباري نگاهي ويژه تر به اين منطقه داشته باشد.

در ادامه، اسماعیلی دبير جشنواره تئاتر كردي بر همت مضاعف وزارتخانه در برگزاري باشكوه تئاتر كردي و تثبيت بودجه اين جشنواره در چارت معاونت هنري تاكيد كرد

سپس امير زارع زاده مسئول کمیسیون فرهنگی شورا نيز بر لزوم تجهيز سالن سينماي در حال احداث شهرستان و تخصيص اعتبار براي احداث مجتمع فرهنگي سقز تاكيد كرد.

در اين ديدار کریمیان معاون سياسي فرماندار خواستار توجه بيشتر به حوزه نشر در استان و شهرستان سقز و لزوم ساماندهي و حمايت ويژه از اصحاب رسانه شد.

بعد از وی، حاجی محمدی رييس فرهنگ و ارشاد نيز مجموعه مشكلات ساختاري از جمله كمبود اعتبار، عدم تملك فضاهاي فرهنگي شهر و نبود اعتبارات جاري و عمراني را بيان كرد.

بيگلري نماینده مجلس با جمع بندي موضوعات مطرح شده در حوزه هاي سقز و بانه رسما از وزير و معاونان فرهنگي وي براي شركت در چهاردهمين جشنواره تئاتر كردي و جشنواره داستان نويسي شهرستان بانه براي نيمه دوم آذر دعوت بعمل آورد

در پايان، دكتر صالحي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي ضمن بيان اينكه وظيفه ما در پيگيري مسايل فرهنگي و هنري كردستان دوچندان است بر بررسي دقيق مسايل و مشكلات مطرح شده تاكيد و نسبت به حل اين مسايل قول مساعد داد.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 5
دفعات مشاهده 19
ماه جاري 2790
سال جاری 33376
از ابتدا 451434
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.