جمله روز:
--- 1397/11/02 -----

نشست رئيس و كاركنان اداره بهزيستي با شهردار سقز

روز پنج شنبه 14 دي ماه، رئیس و جمعی از کارکنان اداره بهزیستی شهرستان جهت بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل شهری با شهردار سقز دیدن کردند.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری سقز؛ در این نشست رحمان حکیمی رئیس اداره بهزیستی شهرستان گفت: تلاش در راستای مناسب سازی معابر سطح شهر جهت تسهیل در روند رفت و آمد معلولان و انتخاب چند خیابان به صورت پایلوت برای اجرای این طرح، برگزاری کارگاه های آموزشی با همکاری ادره بهزیستی برای پیمانکاران و عوامل اجرایی مدیریت شهری جهت توجه بیشتر به نیازهای معلولان در اجرای طرح و پروژه ها، احداث گرم خانه با توجه به گستردگی سطح شهر و... مهم است

وی در پایان از تعامل و همکاری مناسب مجموعه شهرداری با اداره بهزیستی تقدیر و تشکر نمود.

سپس شهردار سقز با اشاره به وضعیت ضعیف منابع مالی شهرداری در شرایط کنونی گفت: تلاش در راستای رضایت مندی نسبی شهروندان خصوصا کم توانان ذهنی و جسمی از جمله اهداف ماست

دکتر چیا صالحی بابامیری ضمن استقبال از پیشنهادات مطرح شده توسط رئیس اداره بهزیستی، گفت: در اجرای طرح و پروژهای جدید توسط شهرداری سقز پیوست فرهنگی تهیه، تدوین و لحاظ خواهد شد.

وی گفت: شهرداری تاکنون مساعدت و کمک هایی را به مراکز بازپروری معتادین داشته و این روند در حد توان شهرداری ادامه خواهد یافت.

بابامیری همچنین احداث گرم خانه را یک نیاز ضروری برشمرد و اظهار امیدواری نمود، بتوان با مشارکت اداره بهزیستی و همکاری خیرین در این راستا قدم برداشت.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 19
ماه جاري 134
سال جاری 46668
از ابتدا 464726
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.