جمله روز:
--- 1397/11/02 -----

شهردار سقز در همايش شهرداران و اعضاي شوراي شهرهاي استان كردستان تاكيد نمود: لزوم حمايت بيشتر دولت از شهرداري ها

شهردار سقز در همایش شهرداران و اعضای شورای شهرهای استان کردستان بر تسهیلگری و رفع مسائل و مشکلات شهرداری ها در حوزهای مالی، سرمایه گذاری، شهرسازی، اداری و... از سوی مسئولان تاکید نمود

به گزارش روابط عمومی شهرداری سقز: همایش شهرداران و اعضای شورای شهرهای استان کردستان با حضور استاندار کردستان در سالن همایش پیامبر اعظم(ص) استانداری کردستان برگزار شد.

شهردار سقز در این همایش که به نمایندگی از اعضای شورای شهر و شهرداران سقز، بانه، صاحب، بوین، آرمرده و کانی سور سخنرانی نمود؛ خواستار تسهیلگری و رفع مسائل و مشکلات شهرداری ها در حوزهای مالی، سرمایه گذاری، شهرسازی، اداری و... از سوی مسئولان شد.

دکتر چیاصالحی بابامیری گفت: بدهی ادارات و ارگان های دولتی به شهرداری ها، عدم تخصیص کامل سهم ماده ۲۳ جرایم رانندگی و تصمیم گیری نحوه هزینه کرد براساس نظر استانداری، مبهم بودن شاخص های کمک دولتی به شهرداری ها و تاکید تنها بر شاخص جمعیت، عدم تعامل سازمان تامین اجتماعی با شهرداری ها و... از جمله مشکل شهرداری ها در حوزه مالی است.

وی با اشاره به عدم تدوین شیوه نامه محلی در حوزه سرمایه گذاری و تبعیت از شیوه نامه کلان شهرها، گفت: پرداخت حق بیمه به قراردادهای مشارکتی در حالی که هیچ وجه نقدی پرداخت نمی شود و قرارگیری این پروژه ها در بودجه و متعاقب آن متورم و غیر واقعی نمودن بودجه و... از دیگر مشکلات موجود در این زمینه است.

شهردار سقز بر رفع مشکل ماده واحده و تعین تکلیف اراضی ملی در حوزه شهرسازی تاکید نمود و خاطر نشان ساخت: تبدیل وضعیت پرسنل اداری، رعایت قانون نظام هماهنگ پرداخت برای پرسنل شهراری ها و ... از دیگر مواردیست که باید مورد توجه قرار گیرد، لذا امیدواریم با تلاش مسئولان محترم از جمله استاندار کردستان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان مربوطه بتوان در این راستا قدم های مثبتی برداشت.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 29
ماه جاري 134
سال جاری 46668
از ابتدا 464726
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.