جمله روز:
--- 1397/11/02 -----

ديدار شهردار، رئيس شوراي شهر سقز و رئيس مركز بزرگ اسلامي شهرستان سقز با نماينده ولي فقيه در استان

شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر سقز و رئیس مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سقز؛ در این نشست نماینده ولی فقیه در استان کردستان، ضمن اشاره به مفهوم عدالت از منظر دینی، این واژه را به معنای قرارگیری هر چیز در جای خود دانست و افزود: نهاد شورا و شهرداری از منظر بسط و تعمیق عدالت در جامعه از مسئولیتی خطیر برخوردار هستند.

 

آیت الله شاهرودی با اشاره به وضعیت درآمدی شهرداری ها، چاره اندیشی پیرامون شناسایی منابع مالی جدید جهت رفع کاستی های شهرداری ها و جذب سرمایه گذار را مقوله ای بسیار مهم دانست و خواستار جدیت شورا و شهرداری در پیگیری این موضوعات گردید.

در ادامه رئیس مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور اظهار امیدواری نمود: مشکلات مالی شهرداری ها به زودی مرتفع گردیده و راه در جهت نیل به پیشرفت و خدمات رسانی مطلوب تر به کلیه شهروندان و به ویژه اقشار ضعیف و تهیدست جامعه هموار گردد.

سپس رئیس شورای اسلامی شهر سقز با اشاره به پتانسیل های موجود و بيان توانمندی ها، برنامه های شورای اسلامی دوره پنجم و شهرداری سقز را تشريح نمود.

مهندس سردار دوغی اظهار امیدواری نمود: مجموعه فعالیت های شوراي اسلامی شهر و شهرداری سقز، بسترساز توسعه و پیشرفت بیش از پیش شهر گردد و گوشه ای از مشکلات موجود شهر و شهروندان را برطرف نماید.

در ادامه، شهردار سقز ضمن اشاره به برخی کاستی ها و كمبودهاي شهرداری های کل کشور به طور عام و شهرداری سقز به عنوان دومین شهر پرجمعیت استان به طور خاص، به ارائه گزارشی از عملکرد، پروژه های در حال اجرا و برنامه های پیش بینی شده در راستای توسعه و پیشرفت بیش از پیش شهر پرداخت.

 دکتر چیا صالحی بابامیری این دیدار را فرصتی مغتنم جهت بهره مندی از سخنان و توصیه های ارزنده آیت الله شاهرودی دانست.

 

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 31
ماه جاري 134
سال جاری 46668
از ابتدا 464726
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.