جمله روز:
--- 1397/09/24 -----

برگزاري جشنواره ره يافتگان كنكور در سقز/ برترين هاي كنكور ۹۶ تجليل شدند

جشنواره ره یافتگان کنکور با تجلیل از برترین های کنکور سال ۹۶ در سقز به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سقز: صبح امروز با حضور امام جمعه، فرماندار و معاونین وی، شهردار و اعضای شورای شهر، مدیریت آموزش و پرورش، فرهنگیان، خانواده های دانش آموزان و سایر مسئولان از برترین های کنکور سال۹۶ و معلمان نمونه سطح مدارس شهرستان در سالن آموزشکده فنی و حرفه ای تجلیل به عمل آمد.

در ابتدای این مراسم دکتر محمد کرمی عضو شورای اسلامی شهر سقز، گفت: تربیت نیروی های انسانی پایه اساسی توسعه هر جامعه ای است که هر هزینه و تلاشی در این زمینه نتیجه مثبتی در بر خواهد داشت.

وی افزود: اعضای شوارای اسلامی شهر سقز دوره پنجم در حد توان از هیچ تلاشی برای توسعه فعالیت های فرهنگی و ارج نهادن به فعالین این حوزه دریغ نخواهد کرد.

دکتر کرمی بیان داشت: یکی از وظایف شورا توجه به حقوق شهروندان است و شورای شهر و شهرداری سقز در این راستا تمامی توان خود را به کار خواهند گرفت.

وی کسب رتبه های برتر کنکور توسط دانش آموزان پرتلاش سقزی را به فال نیک گرفت و از زحمات و تلاش مجموعه آموزش و پرورش تشکر و قدر دانی نمود.

سپس مدیر آموزش و پرورش شهرستان سقز ضمن تقدیر و تشکر از شورای شهر و شهرداری سقز و سایر مسئولان، تلاش در راستای تقویت پایه های اساسی برای موفقیت روز افزون دانش آموزان را یک ضرورت اساسی دانست.

وی بیان داشت باید دانش آموزان بر توانمندی خود، حمایت خانواد و مدرسه تکیه نمایند و باید بدانند آینده جامعه در دست آنهاست و میطلبد تمامی تلاش و همت خود را برای توسعه و آبادانی این دیار بکار گیرند.

‍ ‍ فرماندار ویژه شهرستان سقز نیز در جشنواره ره یافتگان کنکور ۹۶ از زحمات کلیه دست اندرکاران حوزه آموزش و پرورش که در راستای پرورش و تربیت نخبگان این جامعه تلاش نموده اند و افتخاری برای استان و شهرستان را کسب نموده اند، قدر دانی نمود.

مهندس ورمقانی اظهار داشت: جایگاه شهر فرهنگی سقز بالاتر از این است و باید تعداد بیشتری رتبه های برتر را کسب می کردند. لذا باید تلاش نمود، استعداد های درخشان این جامعه را پویاتر و بالفعل گردد.

وی از فعالیت های اعضای شورای شهر و شهرداری سقز در راستای امور فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با توجه به محدودیت های مالی، تشکر نمود.

وی افزود: فرمانداری سقز نیز با هدایایی از برترین های کنکور ۹۶ تجلیل خواهد نمود و امید است در آینده این عزیزان بتوانند دلسوزان واقعی جامعه ما باشند.

ورمقانی بر ادامه برگزاری چنین جشنواره هایی در سال های آینده تاکید و گفت: باید معلمان عزیز به عنوان مشاوران امین برای موفقیت هر چه بیشتر دانش آموزان و کسب افتخارات بیشتر برای شهرستان تلاش بیشتری نمایند.

فرماندار سقز گفت: آموزش و پرورش و نیروی انسانی کارآمد اساسی ترین رکن توسعه هر جامعه است و انسان های دانا و متخصص می توانند موانع پیش روی توسعه را بردارند و پله های ترقی را طی نمایند.

در ادامه شهردار سقز به تاثیرات معلمان و مدیران دلسوز بر روند موفقیت آمیز تحصیلی دانش آموزان اشاره و گفت: تشویق و مشاوره معلمان می تواند انگیزه ای مضاعف در شکوفایی استعدادها و توانایی دانش آموزان داشته باشد.

دکتر چیا صالحی بابامیری با اشاره به اینکه صرفا قبولی در کنکور و دانشگاه هدف نیست، اظهار داشت: باید برای رسیدن به هدف واقعی تلاش و همت بیشتری نمود و از تمامی ظرفیت ها بهره گرفت.

وی افزود: دنیای امروز دنیای رقابت است و دانشجویان باید تلاش کنند از تمامی امکانات و ظرفیت های دانشگاه برای رسیدن به اهداف و آرزو هایشان بهره گیرند.

شهردار سقز اظهار امیدواری نمود که در سال های آتی شاهد موفقیت هر چه بیشتر دانش آموزان عزیز شهرستان و کسب رتبه های بهتری در کنکور سراسری باشیم.

در پایان مراسم از معلمان نمونه مدارس سطح شهر و برترین های کنکور ۹۶ تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است: جشنواره ره یافتگان کنکور(ویژه تجلیل از برترین های کنکور سال96) با همت شورای اسلامی شهر و شهرداری سقز و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 1
دفعات مشاهده 29
ماه جاري 2629
سال جاری 41246
از ابتدا 459304
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.