جمله روز:
--- 1397/09/24 -----

پيام تبريك شهردار سقز به مناسبت آغاز دهه فجر و سي و نهمين سالروز پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي

دکتر چیا صالحی بابا میری شهردار سقز با صدور پیامی فرا رسیدن دهه مبارک فجر و سی و نهمین سالروز انقلاب شکوهمند اسلامی را به مردم سر افراز ایران و خاصه مردم شریف سقز تبریک گفت .

 

به گزارش مدیریت فرهنگی ، اجتماعی و روابط عمومی شهرداری سقز، متن کامل این پیام به شرح زیر است:

انقلاب اسلامی ایران انقلابی بر آمده از بطن مردم است و امام خمینی (ره) نیز منبعث از فرهنگ اسلامی، مبارزات این انقلاب را بر پایه حضور مردم و ترویج فرهنگ اسلامی قرار داد و آنچه این انقلاب مردمی را جهانی و جاودانه ساخته است چیزی نیست جز تدبیر و اخلاص بنیانگذار این بنای سترگ و حضور فراگیر همه اقشار و قومیت های ایران اسلامی.

دهه مبارک فجر یادآور همبستگی اتحاد و یکپارچگی همه احاد و اقشار ملت ایران است و امروز با گسترش دخالت های ایادی غرب و اجانب در منطقه میطلبد مردم غیور و شهادت طلب ایران اسلامی بیشتر از هر زمانی این اتحاد و یکپارچگی را حفظ کرده و این تحول بزرگ تاریخ را پویاتر و مقاوم تر نمایند .

مردم غیور کرد و خصوصا مردم شهید پرور سقز نیز در راستای منویات مقام معظم رهبری، با اهدا خون فرزندانش نقشی کلیدی و اثرگذار در به ثمر نشستن این انقلاب داشتند و یکی از شهرهایی بود که ضمن حضور چشمگیر وجانانه در راه پیروزی انقلاب مبارزه کرد و امروز که بهار چهلمین سالگشت پیروزی این انقلاب با شکوه آغاز شده، وظیفه یکایک ما مدیران و خادمان زحمتکش است که برای اعتلای نام انقلاب اسلامی، خدمت رسانی و بهبود معیشت مردم این سرزمین، تمام توان خود را به کار بندیم.

در این راستا اینجانب بعنوان خادم نظام و مدیر مجموعه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره معمارکبیر انقلاب، امام خمینی (رە) و تمامی شهیدان به حق پیوست انقلاب و دوران هشت سال دفاع مقدس ایام فرخندە و خاطره انگیز دهه مبارک فجر را خدمت مقام معظم رهبری، خانواده معظم شهدا و مردم انقلابی کردستان و خصوصا همشهریان معزز تبریک و تهنیت عرض میکنم .

مجموعه همکاران متعهد و متخص بنده در تمامی معاونت ها و واحدها ضمن حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و تلاش مضاعف و با تکیه برهمکاری و همیاری همشهریان قانونمدار و قدر شناس و رعایت عدالت خدمت رسانی و توسعه متوازن شهری در چهار چوب وظا یف واختیارات سازمانی از هیچ کوششی برای بهبود وضعیت معیشتی و آسایش مردم دریغ نخواهند کرد .

چیا صالحی بابا میری - شهردار سقز

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 1
دفعات مشاهده 47
ماه جاري 2629
سال جاری 41246
از ابتدا 459304
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.