جمله روز:
--- 1397/09/24 -----

پخش ويژه برنامه زنده راديويي در سقز/ جذب سرمايه گذاري بخش خصوصي تسهيل گر توسعه سقز است

عصر امروز ویژه برنامه پخش زنده رادیویی با کاروان با حضور فرماندار، شهردار و معاونین، برخی از اعضای شورای شهر، مسئولان سایر ادارات و شهروندان در سالن ارشاد اسلامی سقز برگزار شد.

 

به گزارش مدیریت فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومی شهرداری سقز: فرماندار ویژه سقز در جمع شهروندان در برنامه زنده رادیویی، گفت: در برابر بزرگواری و بزرگ منشی مردم شهرستان سقز، زبانم قاصر است

مهندس ورمقانی بیان داشت: مردم شهرستان سقز پیوندی عمیق با انقلاب اسلامی ایران دارند؛ تقدیم 608 شهید والامقام، حضور در جشن های انقلاب، حضور در جنگ تحمیلی، بازسازی و سازندگی کشور بعد از جنگ و حضور در انتخابات نشانه ای از دلبستگی به کشور است.

وی افزود: زیرساخت های بازارچه سیف با اعتبار 5 میلیارد تومان تکمیل و آماده و زمینه سازی اشتغال یک هزار نفر به صورت ثابت و غیر ثابت فراهم خواهد شد.

فرماندار سقز خاطر نشان ساخت: پل دوم آدینان در حال اتمام و عملیات تبدیل جاده - سقز به اتوبان در حال انجام است.

وی در ادامه بیان داشت: سرمایه گذاری بخش خصوصی از راه های اصلی برای اشتغال زایی در شهرستان سقز است که کارخانه سیگار در آینده نزدیک آغاز به کار می کند و کارخانه ذوب آهن صاحب هم پیشرفت مناسب دارد.

ورمقانی آغاز به کار کارخانه طلا در سال های آینده را نوید بخش اشتغالی مناسب در حوزه معدن در شهرستان سقز دانست

سپس دکتر چیا صالحی بابامیری نیز در این مراسم با بیان اینکه ۳ ماه و نیم از آغاز بکارش در سمت شهرداری سقز می گذرد، خاطر نشان ساخت: شهرداری نهادی توسعه ای و خدمت رسان در سطح شهر است و تلاش ما بر این است که با جلب مشارکت، همیاری و همراهی شهروندان، خدمت رسانی مطلوب تری را ارائه و روند توسعه شهر سقز را بهبود بخشیم.

شهردار سقز جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی را در شرایط کنونی اولویتی مهم دانست و گفت: تمامی تلاش خود را در این زمینه بکار خواهیم بست تا از پتانسیل ها و ظرفیت های شهر سقز استفاده بهینه ای بشود.

وی با اشاره به عزم راسخ شهرداری برای ساماندهی و بهسازی معابر و آسفالت مشارکتی معابر و کوچه های خاکی در سطح شهر و اطلاع رسانی در این رابطه جهت آگاهی عموم، از شهروندان خواست که مشارکت فعالی در این زمینه داشته باشند تا شورای شهر و شهرداری سقز بتواند، برخی از انتظارات و خواسته های شهروندان گرامی را برآورده نماید.

شهردار سقز تکمیل پروژه های نیمه کاره از جمله: ترمینال مرکزی سقز، مجتمع های فرهنگی(در چند فاز) و تجاری، خیابان ۲۴ متری مکریان به طرف بهارستان و ... را از دیگر برنامه های کاری مد نظر این سازمان دانست.

بابامیری به تخفیف ۳۰ درصدی عوارض شهرداری به مناسبت دهه مبارک فجر اشاره و اظهار امیدواری نمود که شهروندان از این فرصت استثنایی بهره گرفته و با پرداخت عوارض خود شهرداری را در خدمات رسانی مطلوب تر یاری نمایند.

لازم به ذکر است؛ چند برنامه فرهنگی و هنری نیز در این مراسم اجرا شد.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 1
دفعات مشاهده 52
ماه جاري 2629
سال جاری 41246
از ابتدا 459304
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.