جمله روز:
--- 1397/09/24 -----

قهرماني تيم شهرداري سقز در هشتمين دوره مسابقات فوتسال كاركنان شهرداري هاي استان كردستان

تیم فوتسال کارکنان شهرداری سقز در هشتمين دوره مسابقات شهرداري ها استان بر سکوی قهرمانی ایستاد.

 

به گزارش مدیرت فرهنگی - اجتماعی، ورزشی و روابط عمومی شهرداری سقز؛ این مسابقات امسال به میزبانی شهرداری قروه با حضور ۶ تیم در سالن ۷ تیر این شهر برگزار شد.

پس از قرعه کشی تیم های حاضر به ۲ گروه ۳ تیمی تقسیم شدند که شهرداری سقز با تیم های مریوان و سنندج هم گروه شد.

بر اساس این گزارش: در بازی اول کارمندان فوتسالیست سقزی با ارائه بازی خوب توانستند شهرداری مریوان را ۳ بر ۲ مغلوب کنند و در بازی دوم که جدال برای سر گروهی بود، تیم سقز نتیجه را به شهرداری سنندج واگذار کرد و با کسب رده دوم جدول حریف تیم اول گروه یک شد تا در بازی نیمه نهایی حریف بیجار شود.

شایان ذکر است: در بازی نیمه نهایی فوتسالیست های شهرداری سقز در یک بازی سنجیده توانستند بیجار را ۵ بر ۳ شکست دهند و حریف تیم میزبان در بازی فینال شدند.

در بازی فینال و در حالی که تمام شرایط میزبانی برای قهرمانی قروه آماده بود، تیم کارکنان فوتسالیست شایسته شهرداری سقز در یک بازی با برنامه و حساب شده توانستند با ۲ گل تیم میزبان را در خانه شکست دهند و کاپ قهرمانی را دوباره به سقز باز گردانند.

تیم شهرداری سقز با كسب قهرماني در سال جاري،در مجموع با 3 عنوان قهرماني، دو نايب قهرماني و يك بار عنوان سوم در سال هاي گذشته، توانست عنوان پر افتخارترین تیم در این مسابقات را از آن خود نمايد.

سردار دوغی، امیرزارع زاده، علی سالمی، کامران کریم قاسم پور، حسین مسلمی، امید ریحانی، محسن حمیدی، شیرکو پورشامحمد، حیدر فتحی، محمد احمدیان بازیکنان تیم شهرداری سقز در این مسابقات بودند. همچنین ئه هون اردلان (سرمربي) ، جمیل یزدانپناه (سرپرست) و خالد عبدی (مربي) اعضای کادر فنی تیم را تشکیل می دادند.

شايان ذكر است: شوراي اسلامي شهر و شهرداري سقز از ميزباني، زحمات و تلاش هاي شوراي اسلامي شهر و شهرداري قروه جهت برگزاري هشتمين دوره مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری های استان کردستان تقدير و تشكر مي نمايد.

گالري تصاوير: 


نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 40
ماه جاري 2627
سال جاری 41244
از ابتدا 459302
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.