جمله روز:
--- 1397/09/24 -----

تاكيد مسئولان سقز بر همصدايي و جذب سرمايه گذار

هم اندیشی نماینده مردم سقز و بانه در مجلس، فرماندار سقز، شهردار، رئیس و اعضای شورا برگزار شد.

به گزارش مديريت فرهنگي، اجتماعي و روابط عمومي شهرداري سقز و به نقل از روابط عمومي فرمانداري سقز: در این نشست بر همصدایی، جذب سرمایه گذار و تسریع در اتمام طرح های ناتمام تاکید شد.

فرماندار سقز گفت: شهرداری این شهر بیش از 116 میلیارد تومان بدهکار است.

علی اکبر ورمقانی اظهار کرد: بخشی از این بدهی شامل معوقات و جرایم بیمه تامین اجتماعی نیروهای شهرداری و بخشی شامل؛ سود اوراق مشارکت ساخت مجتمع فرهنگی است.

ورمقانی با بیان اینکه اتمام مجتمع فرهنگی هنری از دغدغه های اصلی مسئولان و اهالی فرهنگ و هنر است افزود: پیمانکار تاکنون بیش از 28 میلیارد ریال برای ساخت آن هزینه صرف کرده است.

وی خواستار مکان یابی برای جمعه بازار صالح آباد، مکان یابی برای دامداری های تازه آباد، تدبیر شورا و شهرداری برای باند کُندرو جنب بیمارستان در حال ساخت، تعیین تکلیف زمین چمن مصنوعی بخش خصوصی، رفع مشکل آژانس ها و مسافربری های شخصی و تعیین تکلیف بازار روز(قازاق خانه) شد.

وی عنوان کرد: با وجود کمبود اعتبارات عمرانی سالانه 30 تا 40 میلیارد ریال برای شهرداری اعتبار در نظر گرفته می شود.

سپس نماینده مردم سقز و بانه در مجلس هم گفت: باید اولویت های عمرانی توسط شورا و شهرداری و با مشارکت و همفکری فرمانداری مشخص شود.

محسن بیگلری عنوان کرد: پیدا کردن راهکار برای کاستن از بدهی شهرداری از دغدغه مجلس و دولت است.
وی بيان داشت: برای جذب قیر و امکانات آتش نشانی برای شهرداری از طریق وزرات راه و سازمان همیاری شهرداری های کشور تلاش ویژه انجام می شود.

بيگلري بر بهسازی فضاهای شهری محله ها، کمک به صنوف آلاینده، اهمیت هم صدایی ، جذب سرمایه گذار و تسریع در اتمام طرح های ناتمام تاکید کرد.

دكتر چیا صالحی بابامیری شهردار سقز هم با بیان اینکه تمام دغدغه شورا و شهرداری خدمت به شهروندان است اظهار کرد: تلاش برای انجام اقدامات عمرانی در محله های حاشیه به ویژه تازه آباد به جد در دستور کار است.

در ادامه رئیس شورای اسلامی سق عنوان کرد: بودجه سال آینده شهرداری 440 میلیارد ریال تعیین شده است.

سردار دوغی افزود:شورا و شهرداری در راستای جذب سرمایه گذار 5 بسته سرمایه گذاری تدوین که به زودی از سرمایه گذاران دعوت می کند.

وی عنوان کرد: از برنامه های شورا و شهرداری احداث کارخانه تولید سنگفرش رنگی است که برای ساخت 20 میلیارد ریال وام اخذ خواهد شد.

او ادامه داد: اختصاص بخشی از مجتمع فرهنگی به موزه و استفاده از شورای ریش سفیدان برای حل مشکلات شهری از برنامه های شورا و شهرداری است.

آموزش شهروندان، برگزاری برنامه های فرهنگی هنری با هدف آموزش حقوق شهروندی، تلاش برای اشتغال بانوان بی سرپرست با استفاده از حرفه آموزی و کمبود امکانات آتش نشانی از دیگر مواردی بود که توسط دیگر اعضای شورای شهر عنوان شد.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 4
دفعات مشاهده 60
ماه جاري 2627
سال جاری 41244
از ابتدا 459302
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.