جمله روز:
--- 1397/09/24 -----

نشست هم انديشي شهردار سقز با شوراي فرزانگان(سالمندان)

نشست شهردار سقز با شوراي فرزانگان (سالمندان) شهرستان در خصوص بررسي مسائل و مشكلات، نياز ها و خواسته ها و تعبيه مكاني براي گذراندن اوقات فراغت اين قشر برگزار شد.

  

به گزارش مديريت فرهنگي، اجتماعي و وروابط عمومي شهرداري سقز: در اين نشست كه با حضور شهردار و مديران شهردار، مسئول كارگروه اجتماعي فرمانداري، رياست ادارات بهزيستي و مركز بهداشت شهرستان و اعضاي شوراي فرزانگان (سالمندان) و... تشكيل شد، رئيس اداره بهزيستي با اشاره به افزايش درصد جامعه سالمندي،گفت: توجه به مسايل و مشكلات، نيازها و خواسته ها اين قشر در سطح شهرستان ضروريست.

رحمان حكيمي با بيان اينكه جامعه سالمندي سقز بالغ بر 21 هزار نفري مي باشد، گفت: مكان كنوني نمي تواند جوابگوي نيازهاي اين قشر باشد. لذا ميطلبد با همكاري ساير نهادها و ادارات از جمله شهرداري مكاني را براي گذراندن اوقات فراغت اين عزيزان تعبيه نمود.

شهردار سقز نيز در اين نشست با اشاره به افزایش امید به زندگی در سالهای اخیر در كشور ايران، بيان داشت: این روند نشانگر ارتقای سطح بهداشت، سلامت فکری و روانی و... جامعه است.

دكتر چیا صالحی بابامیری با بيان اينكه قشر سالمندان در جامعه رو به افزایش است، گفت: جهت پيشگيري از برخي مشكلات ناشي از آن توجه جدي به مسائل و مشکلات، نیازها و خواسته های آنها ضروریست.

وی بیان داشت: شهرداری سقز در راستای جانمایی و تعبیه مکانی برای این قشر فرهیخته نهایت تلاش و همکاری لازم را خواهد داشت.

اعضاي شوراي فرزانگان (سالمندان) نيز در اين جلسه به بيان دغدغه ها، خواسته ها و مشكالات خود پرداختند و از احساس مسئوليت شهردار و ساير مسئولان در قبال اين قشر تشكر و قدرداني نمودند.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 1
دفعات مشاهده 51
ماه جاري 2628
سال جاری 41245
از ابتدا 459303
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.