جمله روز:
--- 1397/09/24 -----

با پيگيري هاي مجدانه نماينده مجلس و شهردار سقز به نتيجه رسيد؛حل مشكل بيمه تامين اجتماعي كاركنان شهرداري سقز

تامین رفاه و ارتقای سطح خدمات دهی به کارکنان سازمان ها در افزایش روحیه کاری و همگرایی آنان برای تحقق اهداف سازمان ها امری مهم محسوب می شود .دغدغه درمان و مباحث مربوط به تامین اجتماعی کارکنان یکی از این موارد است.

بدهی ۱۰ میلیارد تومانی شهرداری سقز به سازمان تامین اجتماعی باعث برخی مشکلات و گاها قطع بیمه کارکنان این نهاد شده بود و این مشکل در ابتدای روی کارآمدن شهردار فعلی به یکی از دغدغه های کارکنان و مدیران شهرداری سقز تبدیل شده بود.

حل این مشکل به یکی از اولویت های کاری دکتر بابامیری با همکاری شورای شهر و مسئولان تبدیل شد که با پیگیری های مجدانه نماینده سقز و بانه و مساعدت مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور مشکل بیمه کارکنان شهرداری سقز مرتفع شد.

 

شهردار سقز در مصاحبه ای با مدیریت فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومی شهرداری در رابطه با موضوع مذکور، از رفع مشکل بدهی ۱۰ میلیاردی شهرداری به سازمان تامین اجتماعی خبر داد.

دکتر چیا صالحی بابامیری با اشاره به اینکه جلسه ای با حضور مهندس بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، دکتر سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور و شهردار سقز با هدف رفع مشکل بیمه تامین اجتماعی کارکنان شهرداری سقز در تهران برگزار شد، گفت: با توجه به تصمیمات قبلی دو قطعه زمین شهرداری توقیف و به مزایده گذاشته شده، بود که پس از پیگیری های زیاد و تلاش های مهندس بیگلری و موافقت دکتر نوربخش ضمن رفع توقیف املاک شهرداری با تقسیط بدهی شهرداری به سازمان تامین اجتماعی و بازپرداخت آن در ۶۰ قسط بدون پیش پرداخت اولیه موافقت شد (در جلسه تاکید اولیه بر ۳۰ درصد پیش پرداخت بعنوان شرط تقسیط بود که با چانه زنی به صفر رسید) بدینوسیله مشکل بیمه تامین اجتماعی کارکنان شهرداری سقز مرتفع شد.

وی با بیان اینکه ۲ قطعه زمین شهرداری سقز شامل: ۱-زمین بلوار انقلاب جنب جهادکشاورزی (مجتمع سابق فرهنگی) ۲- زمین خیابان شهدا (خیابان شیخ شلتوت) که قرار بود، بابت بدیهی بیمه کارکنان شهرداری سقز توسط سازمان

تامین اجتماعی تملک شود، خاطرنشان ساخت: با تصمیمات امروز، این مشکل رفع شده و این ۲ قطعه زمین نیز در مالکیت شهرداری باقی خواهد ماند.

شهردار سقز با اشاره به پیگیری های مکرر جهت رفع مشکل بیمه کارکنان شهرداری، از همکاری، همدلی و تلاش های نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی و موافقت و همکاری مناسب مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور، شورای شهر و سایر مسئولان دخیل در این امر صمیمانه تقدیر و تشکر نمود.

وی در پایان اظهار امیدواری نمود: که اعلام این خبر مسرت بخش در پایان سالجاری و در آستانه فرا رسیدن سال نو، آغازی موفقیت آمیز برای ارایه فعالیت های مناسب تر در حوزه های مختلف شهری و خدمات دهی شایسته و درخور شان به شهروندان گرامی باشد.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 1
دفعات مشاهده 64
ماه جاري 2629
سال جاری 41246
از ابتدا 459304
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.