جمله روز:
--- 1397/09/24 -----

برگزاي جلسه هماهنگي ستاد بحران شهرداري سقز در آستانه سال نو

صبح روز امروز جلسه هماهنگي ستاد بحران شهرداري با توجه به اهمیت و ضرورت هماهنگی بین بخشي برای ارایه خدمات مطلوب تر به هموطنان در ایام نوروز و آمادگي مقابله با حوادث احتمالي در اين ايام در محل سالن جلسات شهرداري سقز برگزار شد.

به گزارش مديريت فرهنگي، اجتماعي و روابط عمومي شهرداري سقز: در اين جلسه كه شهردار، معاونين و مسئولين ساير واحدهاي شهرداري حضور داشتند، دكتر چيا صالحي باباميري شهردار سقز با اشاره به اينكه برنامه ريزي و تدابير لازم براي خدمات رساني مطلوب به مردم شريف سقز و مسافران نوروزي از اولويت هاي كاري شهرداري است، بر آمادگي مجموعه شهرداري براي مقابله با حوادث احتمالي تاكيد نمود.

وي ضمن تشكر از فعاليت واحدهاي مختلف شهرداري در زمينه هاي پاكسازي، رفت و روب، زيباسازي، آسفالت و لكه گيري، خدماتي و...، تلطيف وآماده سازي هر چه بيشتر سطح شهر جهت استقبال پرشور از مسافرين نوروزي توسط كليه بخش هاي شهرداري يادآور شد.

در دسترس بودن كليه اعضاي ستاد بحران شهرداري و تهيه ليست شيفت كاري براي ايام تعطيلات، پايش مرتب سطح شهر و يافتن نقاط حادثه خيز و اقدام جهت رفع آنها، عدم صدور هرگونه حفاري مگر در شرايط اضطراري، آمادگي كامل ناوگان حمل و نقل عمومي براي خدمات رساني مطلوب در اين ايام، همكاري با ساير ارگان هاي امدادي و خدماتي شهرستان، گشت زني و ممانعت از اسكان مسافرين نوروزي در محل هاي حادثه آفرين، پاكسازي مرتب آنهار، جداول و آبراهه ها جهت جلوگيري از آبگرفتگي در مواقع بارندگي، اطلاع رساني كامل و مناسب جهت آگاه سازي شهروندان در مواقع اضطراري به ويژه دريافت اخطاريه هاي هواشناسي و... از ديگر موارد مطرح شده در اين جلسه بود.

در اين نشت معاونين و مسئولين واحدهاي شهرداري نيز به بيان نظرات خود براي خدمات رساني مناسب تر به مسافرين، گردشگران و شهروندان پرداختند.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 4
دفعات مشاهده 35
ماه جاري 2627
سال جاری 41244
از ابتدا 459302
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.