جمله روز:
--- 1397/09/24 -----

آماده باش سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سقز در روز چهار شنبه سوري

مدير عامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سقز از آمادگي تمامي پرسنل اين سازمان همراه با ماشين آلات و تجهيزات در روزهاي آخر سال براي مقابله با هر گونه آتش سوزي و حوادث احتمالي خبر داد.

به گزارش مديريت فرهنگي، اجنماعي و روابط عمومي شهرداري سقز: ايرج گيلاسي افزود؛ امروز پرسنل و تجهيزات اين سازمان به صورت 3 ايستگاه ثابت و چند تيم به صورت سيار در ميادين و نقاط پرخطر سطح شهر مستقر مي شوند كه انتظار مي رود با توجه به اطلاع رساني كامل به شيوه هاي متعدد، چهارشنبه سوري امسال عاري از هر گونه حوادث ناگوار باشد.

ايرج گيلاسي اظهار داشت: اين سازمان، در راستای آموزش، فرهنگ سازی و اطلاع رساني به دانش آموزان و نوجوانان در سطح مدارس و مساجد سطح شهر سقز و برپا نمودن چادر اقدام به تهیه و توزيع پوستر و بروشور حاوی نکات آموزشي- فرهنگي و نصب بنر در سطح شهر در خصوص خطرات چهارشنبه آخر سال نموده است.

 

وی نقش خانواده بخصوص والدین را در کاهش حوادث چهارشنبه آخر سال بسیار حائز اهمیت دانست و اظهار اميدواري نمود؛ كه خانواده ها با کنترل رفتار فرزندان خود و رعايت مسايل ايمني در این ایام، مانع از بروز حوادث ناگوار براي خود و ديگر شهروندان شوند.

گيلاسي خاطر نشان ساخت: اميد است با رعايت حقوق ديگر همشهريان و پرهیز از انجام رفتارهای پرخطر، در کنار تمهیداتی که از سوی دستگاه های متولي براي اين روز درنظر گرفته شده است، چهارشنبه سوري بدور از هرگونه حوادث ناخوشايند را سپري نماييم.

وي اعلام نمود: شماره تلفن هاي 125 و 362222222 آتش نشاني به صورت شبانه روزي آماده ارائه خدمات به همشهريان گرامي مي باشد.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 4
دفعات مشاهده 28
ماه جاري 2627
سال جاری 41244
از ابتدا 459302
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.