جمله روز:
--- 1398/01/02 -----

جانبازان شهرداري سقز تجليل شدند

عصر امروز طی مراسمی به مناسبت روز جانباز، از جانبازان شهرداری سقز تجلیل بعمل آمد

به گزارش مدیریت فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومی شهرداری سقز؛ در مراسم تجلیل از جانبازان که با حضور شهردار، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران سقز، برخی از اعضای شورای شهر، رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیران و کارکنان شهرداری در سالن جلسات شهرداری برگزار شد، که شهردار سقز در این جلسه ضمن گرامی داشت روز جانباز و پاسدار، گفت: فلسفه برگزاری چنین آئین هایی، تقدیر از زحمات و ایثارگری جانبازان و ایثارگرانی است که در راه دفاع از اسلام و انقلاب، از هیچ کوششی دریغ نکردند و همه باید قدردان زحمات و ایثارگری این قشر باشیم.

دکتر چیا صالحی بابامیری همچنین از تلاش و فعالیت های سپاه پاسداران در راستای محرومیت زدایی از مناطق روستایی و محروم تشکر نمود.

سپس معاون سپاه پاسداران شهرستان سقز در این جلسه اظهار داشت: امنیت و آسایش ایران اسلامی مرهون خون شهدا و رشادت های جانبازان و ایثارگران است.

سرهنگ عبودی توجه به مسائل و مشکلات جانبازان توسط مسئولان را مهم خواند و گفت: افتخار ما این است که بتوانیم به خانواده های شهدا و جانبازان خدمت کنیم.

وی ضمن تشکر از شهردار سقز برای برگزاری این مراسم، اذعان داشت: تعامل و همکاری ادارات شهرستان با سپاه پاسدارن سقز قابل تقدیر است.

در پایان مراسم از سرهنگ عبودی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران شهرستان سقز به مناسبت روز پاسدار و ۳ نفر از جانبازان شهرداری سقز به مناسبت روز جانباز، تقدیر شد
نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 9
دفعات مشاهده 24
ماه جاري 107
سال جاری 107
از ابتدا 473220
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.