جمله روز:
--- 1397/11/02 -----

تلاش شوراي شهر و شهرداري سقز براي جذب سرمايه گذاري و توسعه شهري

نشست شورای شهر و شهردار سقز با مسئولان استانی جهت جلب مشارکت و بهره گیری از پتانسیل سرمایه گذران بخش دولتی و خصوصی برگزار شد

در این نشست مشترک که با حضور مدیر کل مدیریت بحران استانداری، مسئولان ارشد بانک مسکن در استان، شهردار و اعضای شورای شهر سقز و معاون عمرانی فرمانداری در راستای سرمایه گذاری بانک مسکن و شرکت های تابعه آن در بخش صنعت ساختمان سازی در سالن جلسات شهرداری سقز برگزار شد، مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان ضمن تشریح اقدامات سرمایه گذاری بانک مسکن و شرکت های وابسته به آن در حوزه بازسازی شهری و صنعت ساختمان سازی در سطح استان و منطقه افزود: در شهر سقز زمینه برای این امر مهیا بوده و امید است، بتوان از آن استفاده و بهره برد.

آرتیکاس اقبال ترویج الگوی مناسب و رعایت آیتم های استاندارد صنعت ساختمان سازی را طریق این شرکت های بزرگ در حوزه ساخت و ساز مهم برشمرد.

رئیس بانک مسکن استان کردستان ضمن تشریح رویکرد و نحوه سرمایه گذاری بانک مسکن و شرکت های وابسته به آن، بیان داشت: اخیرا توافقات کلی درباره نحوه سرمایه گذاری در بخش مسکن در شهر دیوانده نیز انجام شده و در صدد آن هستیم که در سقز نیز با رعایت صرفه و صلاح طرفین در این زمینه سرمایه گذاری شود.

سلیمی گفت: آبادانی و توسعه شهری، سودآوری برای طرفین و نحوه هزینه کرد از جمله آیتم های مد نظر شرکت بزرگ سرمایه گذاری بانک مسکن در حوزه ساختمان سازی است.

در ادامه شهردار سقز گفت: حمایت از هرنوع سرمایه گذاری بخش دولتی و غیر دولتی در راستای توسعه زیرساخت و عمران شهری سیاست این نهاد است.

دکتر چیا صالحی بابامیری اذعان داشت: نوسازی بافت فرسوده شهری، توانمند سازی محلات کمتر خوردار، توسعه فضاهای خدماتی، ایجاد زیر ساخت های گردشگری و تقویت اقتصاد شهری از برنامه های مد نظر مدیریت شهری بوده و در این راستا از مشارکت سرمایه گذاران استقبال می کنیم.

سپس مهندس سردار دوغی رئیس شورای شهر سقز با اشاره به اینکه در بحث درآمدزایی در حوزه صنعت ساختمان فاکتورهای زیادی موثر است، اظهار داشت: شورای شهر نیز آمادگی این را دارد که با حسن نیت و آسان کاری از سرمایه گذاران حمایت کند و سرمایه گذاری بانک مسکن و شرکت های وابسته به آن در سقز را نیز خوشایند دانست.

معاون عمرانی فرماندار سقز نیز در این نشست با اشاره به پتانسیل های شهری سقز در زمینه و حوزه های مختلف به عنوان دومین شهر بزرگ و پر جمعیت استان، سرمایه گذاری در این شهر فرهنگی - تاریخی را مقرون به صرفه دانست و بر همکاری و همدلی نهادها با سرمایه گذاران در جهت توسعه شهری سقز تاکید نمود.

سرمایه گذاری در بخش شهر الکترونیک با همکاری و مشارکت طرفین( بانک مسکن و شهرداری) نیز از دیگر مباحث این جلسه بود

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 28
ماه جاري 134
سال جاری 46668
از ابتدا 464726
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.