جمله روز:
--- 1397/11/02 -----

نشست شهردار و شوراي شهر سقز با نماينده قرارگاه خاتم الانبيا در شهرستان

نشست شهردار و جمعی از اعضای شورای شهر سقز با نماینده قرارگاه خاتم الانبیا در سقز جهت مشارکت و همکاری آن قرارگاه در زمینه طرح های زیرساختی - توسعه ای برگزار شد

دکتر بابامیری شهردار سقز و مهندس دوغی رئیس شورای شهر ضمن معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری شهر سقز (به ویژه حاشیه "چه م" سقز) در زمینه های مختلفی از جمله: تفریحی، توریستی، اقتصاد فرهنگی و... و تلاش جهت بالفعل نمودن این پتانسیل ها با مشارکت سرمایه گذار بخش دولتی و خصوصی، خواستار مشارکت و سرمایه گذاری قرارگاه خاتم الانبیا در طرح و پروژه های حوزه مدیریت شهری سقز شدند.

سپس نماینده قرارگاه خاتم الانبیا و سر ناظر سد شهید صالحیان( چراغ ویس) رویکرد مشارکتی مدیریت شهری سقز را قابل تقدیر دانست و گفت: خدمتگزاری به مردم شریف استان کردستان خصوصا مردم فرهنگ دوست و مهمان نواز سقز نیکو و ارزنده است.

مهندس کریمی با اشاره به طرح های مشارکتی فی مابین قرارگاه خاتم الانبیا با شهرداری ارومیه گفت: انجام طرح ها و پروژه توسط این قرارگاه بر طبق دستورالعمل های قانونی، آیتم ها و شاخص های مد نظر قرارگاه انجام می شود. لذا خواستار ارائه پیشنهادات و طرح های مد نظر شورای شهر و شهرداری سقز در قالب پکیج کامل با تهیه نقشه و برآوردهای مالی و... جهت پیگیری و ارائه به مسئولان ارشد قرارگاه جهت اخذ تصمیمات لازم در این راستا شد.

در پایان شهردار و رئیس شورای شهر سقز به ارائه نظرات و پیشنهادات خود و همچنین نحوه تهیه پکیج سرمایه گذاری برای ارائه به قرارگاه جهت جلب مشارکت آن نهاد پرداختند.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 28
ماه جاري 134
سال جاری 46668
از ابتدا 464726
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.