جمله روز:
--- 1397/11/28 -----

مدير عامل سازمان آتش نشاني سقز هشدار داد؛ شهروندان از شنا كردن در بستر رودخانه و سدها بپرهيزند

مدير عامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سقز با اشاره به آغاز فصل گرما و افزايش حضور شهروندان در حاشيه رودخانه ها و سدها و همچنين رغبت آنها به شنا، جهت جلوگيري از هرگونه حوادث احتمالي از شنا كردن در رودخانه و سدها هشدار داد.

 

ایرج گیلاسی با بیان اینکه هرساله در فصل گرما شاهد حوادث ناگوار در رودخانه ها و سد شهید کاظمی بوده ایم، افزود: متاسفانه طي سال هاي گذشته اغلب كساني كه غرق شده اند، افرادي بوده اند كه با فنون شنا در آب هاي آزاد آشنايي داشته اند. لذا ازکلیه شهروندان انتظار مي رود كه ‌از شنا كردن در رودخانه ها و سدها خصوصاَ نقاطي كه آشنايي ندارند، جداَ خودداري نمايند.

وی درخصوص آمادگی تیم غواصی آتش نشانی گفت: هر سال تیم غواصی بصورت مستمر و دوره ای جهت تست تجهیزات و تمرینات تخصصی به سد شهید کاظمی اعزام تا در صورت بروز حادثه با آمادگی کامل به ماموریت های محوله بپردازد.

گيلاسي مستقر نمودن تيم هايي از سوي هيئت غريق نجات شهرستان و فرهنگ سازي لازم از سوي انجمن هاي مردم نهاد در راستاي ممانعت از شنا در بستر رودخانه و سدها و كاهش تلفات ناشي از آن را سازنده برشمرد.

وي خاطرنشان ساخت: شنا کردن در استخر بسیار متفاوت تر از شنا در محیط رودخانه و سدها است و با تصور اینکه شهروندان قادر به شنا در استخر هستند و همچنین توانایی شنا در سد و آبهای آزاد را دارند؛ به هیچ عنوان وارد اینگونه آبها نشوند.

مدير عامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سقز در پایان اعلام کرد: کلیه شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل می توانند با شماره های 125 و یا 08736222222 سازمان آتش نشانی سقز تماس حاصل نمایند.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 1
دفعات مشاهده 11
ماه جاري 3749
سال جاری 50283
از ابتدا 468341
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.