جمله روز:
--- 1398/04/29 -----

برندگان "مسابقات بزرگ قراني" هفته فرهنگي شهروند سقز تجليل شدند

اختتامیه "مسابقات بزرگ قرانی هفته فرهنگی شهروند سقز" باحضور امام جمعه، نماینده سقز و بانه در مجلس، سرپرست فرمانداری، شهردار و اعضای شورای شهر سقز، ماموستایان دینی و فعالان قرانی در سالن شهید بهشتی برگزار شد.

در این مراسم شهردار سقز، رئیس شورای شهر، مسئول کمسیون فرهنگی شورا و دبیر هفته فرهنگی شهروند سقز و مسئول اتحادیه مسابقات قرانی استان کردستان طی سخنان جداگانه ای بر اهمیت و توجه به مسائل دینی و قرانی، گسترش آیین های درست اخلاقی، صداقت، امانتداری و... تاکید نمودند.

براساس این گزارش: اولین مسابقات بزرگ قرانی شهروند سقز با شرکت بیش از ۷۵۰ نفر از شهروندان در ۲ حوزه برادران و خواهران و در رده های سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال، در ۴ بخش قرائت، ترتیل، حفظ و اذان و مقاله اعجاز علمی قران برگزار شد که پس از رای هیئت داوران، نفرات اول تا سوم در هر بخش در ۲ حوزه خواهران و برادران (زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال)به صورت جداگانه انتخاب و تجلیل شدند.

سیروس مصطفی از فعالان قرانی شهرستان دبیر اجرایی مسابقات قرانی شهروند سقز و آزاد پاک نژاد، ریبین رضایی و عطا محمدی در حوزه برادران و منيژه فتاحی، مهری رحیمی و چنور مهدی در حوزه خواهران داوری این مسابقات را برعهد داشتند.

این مسابقات توسط شورای شهر و شهرداری سقز با همکاری خانه قران متین سقز برگزار شد

هفته فرهنگی شهروند سقز" با گستره و حضور ۱۵ استان کشور، در ۴ بخش مسابقات قرانی، کاریکاتور، فیلم کوتاه و تئاتر خیابانی از تاریخ ۱۶ الی ۲۲ مرداد ماه به مدت یک هفته در سطح شهر برگزار می شود.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 2
دفعات مشاهده 25
ماه جاري 4776
سال جاری 16774
از ابتدا 489887
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.