جمله روز:
--- 1398/04/29 -----

انجام ذبح شرعي ۱۷۳ راس دام در كشتارگاه شهرداري سقز به صورت رايگان

  كشتارگاه نيمه صنعتي شهرداري سقز به مناسبت عيد سعيد قربان و جهت رفاه حال شهروندان و خدمات دهي مناسب تر، ۱۷۳ راس دام سبك و سنگين به صورت رايگان ذبح شرعي نمود.

به گزارش مدیریت فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومي شهرداري سقز: كشتارگاه نيمه صنعتي شهرداري سقز طي روزهاي ۳۰ و ۳۱ مرداد ، ۱۰۳ راس دام سنگين (شامل: گاو و گوساله) و ۷۰ راس دام سبك (شامل: گوسفند و بز و...) جمعاَ ۱۷۳ راس دام، تحت نظر بازرس گوشت و مسئول فنی بهداشتی کشتارگاه، بازرس اداره دامپزشکی جهت رفاه حال شهروندان، حفظ سيما و منظر شهري، رعايت مسائل بهداشتي و خدمات رساني مناسب تر به شهروندان به صورت رايگان ذبح شرعي نمود.

شايان ذكر است شهرداري سقز چند روز قبل از عيد سعيد قربان طي اطلاعيه اي به سمع و نظر شهروندان رسانده بود كه كشتارگاه نيمه صنعتي اين شهرداري طي روزهاي ۳۰ و ۳۱ مرداد به مناسبت عيد سعيد قربان آماده ارائه خدمات و انجام ذبح شرعي دام به صورت رايگان جهت رفاه حال شهروندان گرامي مي باشد.

گفتني است هرساله در روز عيد قربان، اقدامات خیرخواهانه ای از سوی شهروندان و خيران شهرستان سقز انجام مي شود كه در جامعه استقبال گسترده از اين عمل نیک مي شود.

لازمست فرهنگ انفاق را در جامعه نشر داد و ذائقه کار نیک را برای همه جلوه داد تا اقشار مختلف مردم از جمله؛ کودکان و نوجوانان با این فرهنگ آشنا شده و در این مسیر گام بردارند.

 
نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 1
دفعات مشاهده 17
ماه جاري 4771
سال جاری 16769
از ابتدا 489882
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.