جمله روز:
--- 1398/02/04 -----

موافقت با استعفاي سردار دوغي عضو شوراي شهر سقز

  جلسه اعضاى شورا شهر سقز جهت بررسی استعفا سردار دوغى عضو این شورا غروب امروز با حضور خبرنگاران در سالن جلسات شورا برگزار شد

در این جلسه رئیس شورای شهر سقز با تاکید بر تعامل دوسویه اصحاب رسانه با اعضای شورای شهر و استمرار آن به منظور شفاف سازی گفت: طی دو هفته گذشته استعفا سردار دوغی یکی از اعضای شورا در فضای مجازی مطرح و بعد از چند روز به صورت مکتوب به دبیرخانه شورا تحویل داده شد که هیات رئیسه موظف است در اولین جلسه ممکن این استعفا را مطرح و بررسی نماید و علی رغم دعوت کتبی و شفاهی برای حضور وی در صحن شورا حضور پیدا ننموده است.

افشین عزیزی افزود: تنوع و تکثر فکری در شورا امری ضروریست. علیرغم درخواست های متعدد، سردار دوغی در جلسه امروز حضور نیافت.

سپس محمد کرمی عضو شورای شهر در مخالفت با این استعفا صحبت نمود و گفت: امید است ۳ سال آینده را با تعامل همدیگر به امورات شهری بپردازیم.

در ادامه کژال شکوری دیگر عضو شورا مخالفت خود را با استعفای سردار دوغی اعلام و سپس به مفاد استعفا اشاره و گفت: تعییرات نیروی انسانی در اختیار شورا نبوده و با بند اول مخالفم.

وی خاطرنشان ساخت: فرصت به شهردار تا پایان فصل کاری بوده نه ۳ ماه، همچنین جلسه ای در این رابطه برگزار نشده، به فشارها و سختی کار کارگران شهرداری توجه کنیم. در اکثر موارد حداقل ۴ نفر همراه سردار دوغی بوده اند. من مطرح کردن دخالت اعضای خارج از مجموعه در امورات شورا، را شایسته و در شان اعضای شورا نمی دانم، هیچ کس از سوی نماینده و فرماندار برای انتخاب رییس شورا با ما تماس نگرفته است.

سپس توران خانی دیگر عضو شورای شهر گفت: مطرح کردن بحث ناتوانی شورای شهر در مبارزه با فساد را تنزل جایگاه ۶ عضو شورا می دانیم و اگر تصمیمی اتخاذ و یا توافقی انجام شده محصول همفکری و تصمیم جمعی بوده، انتظار همراهی از سردار دوغی و تعامل همچون یکسال گذشته را داشتیم. دوغی انسانی پاک و خوش نیت است و برای وی آرزوی موفقیت دارم. بنده در کل با مفاد نامه استعفا موافق نیستم.

در ادامه امیر زارع زاده عضو شورا گفت: بنده با رفتن سردار دوغی مخالفم، اما وی صلاح را در استعفا دانست و ما به تصمیمش احترام می گذاریم و برای وی آرزوی موفقیت داریم.

سپس عطا محمدی دیگر عضو شورا گفت: از سردار دوغی گله مندیم که بعد از انتخابات هیات رئیسه ما را تنها گذاشت در حالیکه ما خیلی از وی حمایت کردیم. به خواسته ما برای بازگشت به شورا توجهی نکرد و این خوشایند ما نیست.

در پایان جلسه، اعضای شورا با ۵ رای موافق و یک رای مخالف با استعفای سردار دوغی موافقت نمودند.

این مصوبه جهت تایید نهایی و ورود عضو اول علل البدل به شورای شهر به فرمانداری ارسال می شود.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 50
ماه جاري 274
سال جاری 3619
از ابتدا 476732
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.