جمله روز:
--- 1398/02/04 -----

حضور شهردار و رئيس شوراي شهر سقز در برنامه ”گفتمان”

شهردار سقز در برنامه "گفتمان"  بيان داشت: پروژه ها عمرانی و خدماتی سال ۹۷ براساس آیتم ها، نیاز سنجی، پایش های محلی و... اولویت بندی و وارد فاز اجرایی شد

 

دکتر چیا صالحی بابامیری اذعان داشت: در بحث ترافیک تنها بحث معابر کارساز نبوده بلکه فرهنگ ترافیک، استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، پارکینگ های طبقاتی و... نیز موثر و کارساز است.

وي گفت: نماد و المان یک شهر تنها مجسمه نیست، بلکه هر طرحی که بتواند معرف هویت فرهنگی آن جامعه باشد، می تواند نماد آن شهر عنوان نمود. شهرداری طرح های مناسبی در این زمینه تهیه و به شورای شهر معرفی کرده است.

باباميري خاطرنشان ساخت: با توجه به موقعیت ارتباطی مناسب و مرزی بودن سقز؛ این شهر (از جمله حاشیه رودخانه سقز) دارای پتانسیل مناسبی برای جذب سرمایه گذار بخش خصوصی به ویژه در حوزه گردشگری است که شورای شهر و شهرداری سقز بسته هایی را برای فراهم نمودن زمینه جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی آماده نموده، اما برای تهیه طرح های مطالعاتی آن با توجه به هزینه های بالا، با مشکل مواجه می باشد.

وي اظهار داشت: بازسازی بازار روز سقز از جمله برنامه های مد نظر شورای شهر و شهرداری است که تحقق این امر، نیازمند همکاری و تعامل کسبه محترم این بازار بوده و می توانند با معرفی نمایندگانی به شهرداری برای بازسازی آن اقدام نمود و این نهاد نهایت تلاش و همکاری در این زمینه خواهد داشت.

رئیس شورای شهر سقز نيز در اين برنامه اذعان داشت: اختلاف سلیقه و تکثر تا زمانی که باعث تنش و کاهش کارایی نگردد، مناسب و نشانه پویایی است و باید به آن احترام گذاشت.

افشین عزیزی گفت: دغدغه شهروندان عزیز در مورد مسایل شهری بحق است، شهرداری سقز با توجه به نداشتن درآمد پایدار، کاهش کمک های دولتی، بدهی های گذشته و... برای اجرای طرح های عمرانی گسترده با مشکل مواجه است.

وي اظهار داشت: در سالجاری در راستای برقراری توسعه متوازن شهری، اقداماتی عمرانی در محلات حاشیه ای از جمله قوخ و تازه آباد در چند نقطه شروع شده و ادامه دارد.

عزيزي افزود: برای جانمایی مجسمه "هه لپه ركي سوارو" و نامگذاری معابر محله قوخ نظر سنجی عمومی انجام خوهد شد.

وي مشارکت بیشتر شهروندان در مباحث مدیریت شهری برای پیشبرد امورات و خدمات رسانی بهینه را ضروري دانست.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 70
ماه جاري 274
سال جاری 3619
از ابتدا 476732
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.