جمله روز:
--- 1398/03/02 -----

معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري سقز خبر داد؛ راه اندازي سامانه پايش ناوگان دانش آموزي (سپند)

معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري سقز از راه اندازي سامانه سپند به منظور پایش ناوگان دانش‌آموزی در سقز خبر داد.

لقمان شيخ عزيزي گفت: سامانه سپند به منظور پایش ناوگان دانش‌آموزی در سقز راه اندازي شده است كه ثبت‌نام متقاضیان سرویس مدارس در سال تحصیلی ۹۸_۹۷ در این سامانه ضرورت دارد.

وي بيان داشت: با توجه به ابلاغ دستورالعمل جدید آئین‌نامه اجرایی ایاب و ذهاب دانش‌آموزان از سوی وزارت کشور و تأکید بر استفاده سامانه‌های نوین در این حوزه و با توجه به اینکه متولی اصلی امر حمل و نقل دانش‌آموزان سازمان‌های تاکسیرانی در سراسر کشور شناخته شده‌اند، متقاضیان برای انجام این امر باید در سایت سامانه ثبت‌نام کرده و جهت انجام مراحـل بعدی واحد تاكسيراني شهرداري سقز مراجعه کنند.

شيخ عزيزي از تمامي رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومي اعم از تاكسي هاي گردشي، خطي، آژانس هاي تاكسي تلفني آقايان و بانوان و همچنين شركت هاي مجاز حمل و نقل درخواست نمود تا تاريخ ۲۵/ ۶/ ۹۷ جهت ثبت نام و شركت در طرح پايش ناوگان دانش آموزي(سپند) به آدرس irtusepand.ir اقدام نمايند.

وی افزود: ایجاد وحدت رویه در ارائه خدمات حمل و نقل دانش‌آموزان، اجرایی شدن قوانین و مقررات مربوطه، افزایش و بهبود کیفیت خدمات برای افزایش امنیت و ایمنی دانش‌آموزان به همراه خدمات مطلوبتر برای ایجاد حس آسودگی خاطر نسبی والدین، هویت‌سازی و متمایز کردن ناوگان حمل و نقل دانش‌آموزان، خدمات نرم‌افزار مبتنی بر تلفن همراه برای استفاده از خدمات نرم‌افزاری رصد و پایش سفر دانش‌آموزی از جمله ویژگی‌های این سامانه است.

معاون حمل و نقل شهرداري سقز اذعان داشت: در سامانه سپند رانندگان می‌توانند مسیر‌ها و محل‌های مورد نظر خود را انتخاب کنند و خانواده‌ها هم با نصب نرم افزار در تلفن همراه خود می‌توانند از ساعت رفت و برگشت فرزند خود اطلاع یابند که این امر موجب اطمینان خاطر خانواده‌ها از رفت و آمد فرزندانشان می‌شود.

شيخ عزيزي خاطرنشان ساخت: خانواده‌ها مي توانند، سرویس مدارس فرزندان خود را تحت نظارت واحدتاکسیرانی پیگیری کنند تا از هرگونه حوادث جانی، مالی و اخلاقی پیشگیری شود.

شایان ذکر است، اولیای دانش آموزان نیز می توانند در قسمت ثبت نام اولیا در سامانه پایش ناوگان دانش آموزی (سپند)اطلاعات خود را ثبت نمایند.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 1
دفعات مشاهده 80
ماه جاري 336
سال جاری 7911
از ابتدا 481024
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.