جمله روز:
--- 1398/03/02 -----

نظارت ويژه بر عملكرد رانندگان سرويس مدارس/ خانواده ها از سرويس هاي مجاز و تحت نظارت واحد تاكسيراني براي فرزندان خود استفاده نمايند

سرپرست واحد تاکسیرانی شهرداری سقز از آمادگی این مجموعه برای تامین و مدیریت سرویس مدارس در سال تحصیلی 97-98 خبر داد.

صدیق کرمی با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای خدمت‌رسانی مطلوب به دانش‌آموزان در آستانه آغاز سال تحصیلی، گفت: واحد تاکسیرانی برای تسهیل در تردد و سرویس دهی بهینه به دانش آموزان با اداره آموزش و پرورش و نیروهای راهور همکاری ویژه داشته و تاکسی های مورد نیاز مدارس را تامین خواهد کرد.

وی به آمادگی واحد تاکسیرانی برای نظارت بر سرویس مدارس اشاره و بیان داشت: گشت ویژه بازرسی این واحد به طور محسوس فعالیت خود را از ابتدای مهرماه با دایر شدن مدارس آغاز و عملکرد کلیه رانندگان سرویس مدارس را مورد بررسی قرار خواهند داد.

کرمی افزود: تاکسیرانی چند تیم بازرسی دیگر را به منظور نظارت بیشتر بر عملکرد رانندگان خودروهای شخصی که به هر عنوان از شرکتهای خدماتی غیر مجاز سرویس دریافت کرده اند، در نظر گرفته است و در صورت مشاهده با رانندگان متخلف برابر قانون برخورد خواهد شد.

وی به اولیاء دانش آموزان توصیه نمود که حتما از سرویس های مجاز و تحت نظارت واحد تاکسیرانی برای فرزندان خود استفاده نمایند و همچنین از رانندگان نیز درخواست نمود، جهت حفظ ایمنی خودرو و جلوگیری از حوادث احتمالی، نسبت به دریافت معاینه فنی معتبر خودرو که یکی از الزامات در نظر گرفته شده برای فعالیت در امر سرویس مدارس بوده، اقدام نمایند.

سرپرست واحد تاکسیرانی شهرداری سقز گفت: اولیا دانش آموزان می توانند درصورت داشتن هرگونه سوال، انتقادات و یا پیشنهادات خود با شماره تلفن: ۳۶۲۷۷۰۰۴_۰۸۷ دفتر واحد تاکسیرانی شهرداری تماس حاصل نمایند.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 1
دفعات مشاهده 25
ماه جاري 336
سال جاری 7911
از ابتدا 481024
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.