جمله روز:
--- 1398/02/04 -----

تقدير اهالي محله سرچنار از شوراي شهر و شهرداري سقز براي بتن ريزي كوچه هاي اين محله/ بتن ريزي ۲۵ هزار متر مربع از كوچه هاي سطح شهر

جمعی از شهروندان محله سرچنار به نمایندگی از ساکنان محله از اقدامات شورای شهر و شهرداری سقز برای ساماندهی و بتن ریزی کوچه های این محله در راستای تسهیل در تردد و رفع مشکلات شهروندان تقدیر و تشکر نمودند

این جمع همچنین به مشکلات مالی فرا روی شهرداری اشاره و گفتند: در این شرایط باید چنین اقداماتی در راستای عمران و توسعه شهری را به فال نیک گرفت و همکاری بین شهرداری و شهروندان دو طرفه باشد.

شهردار سقز ضمن تشکر از اهالی محله سرچنار به وضعیت نامناسب معابر سرچنار قبل از بتن ریزی اشاره و گفت: جهت تسهیل در دسترسی و خدمت رسانی بهینه به شهروندان ساماندهی و بتن ریزی کوچه های این محله انجام شد.

دکتر بابامیری افزود: با توجه به افزایش سرسام آور قیمت قیر در سالجاری، این نهاد برای بهسازی معابر بتن ریزی را با بهترین کیفیت را در چند جبهه کاری و با چندین اکیپ کاری در محله های سطح شهر از جمله: حاجی نعمتی، شهرک شهرداری، شریف آباد، قوخ و... در دستور کار قرار داد.

وی با بیان اینکه تااکنون بیش از ۲۵ هزار متر مربع بتن ریزی در سطح محلات انجام شده، اظهار امیدواری نمود: این اقدامات الگویی برای تشویق سایر محلات جهت بتن ریزی کوچه ها و رفع مشکلات شهروندان باشد و از این ظرفیت بتوان به بهترین شیوه بهره برد.

دکتر بابامیری آمادگی شهرداری سقز برای بتن ریزی کوچه ها را یادآور شد و از شهروندان سایر محلات درخواست نمود برای بتن ریزی کوچه ها با مشارکت شهرداری اقدام نمایند.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 27
ماه جاري 274
سال جاری 3619
از ابتدا 476732
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.