جمله روز:
--- 1398/03/29 -----

مانور لحظه صفر زلزله جهت آمادگي نيروها و دستگاه هاي امدادي و خدمات رسان در سقز

ظهر امروز مانور لحظه صفر زلزله جهت آمادگي دستگاه هاي امدادي و خدمات رسان عضو ستاد بحران شهرستان در محل مجتمع آپارتمان هاي مسكن مهر كيان برگزار شد.

اين مانور به مناسبت 5 دي ماه سالروز وقوع زلزله بم كه در تقويم رسمي كشور به نام روز ملي ايمني در برابر زلزله و كاهش اثرات بلاياي طبيعي نامگذاري شده است با دستور فرماندار و بدون اطلاع قبلي دستگاه هاي امدادي و خدمات رسان عضو ستاد بحران شهرستان و براي سنجش سطح آمادگي آنها حین حوادث برگزار شد.

در اين مانور كه با اعلام و دستور فرماندار و رييس ستاد بحران شهرستان مبني بر رانش 2 واحد از آپارتمان هاي مسكن مهر كيان که دچار خسارات زیادی شده، انجام گرفت؛ نيروهاي آتش نشاني با 5 دقيقه، 115 با 8 دقيقه، شركت گاز با 10 دقيقه و هلال احمر با 14 دقيقه در محل اعلام شده حاضر شدند.

كريميان فرماندار سقز زمان حضور و رسيدن نيروهاي ستاد بحران شهرستان را مناسب اعلام نمود و خاطرنشان ساخت: با توجه به اهميت زمان در حين بحران و بلاياي طبيعي لازمست دستگاه هاي خدمات رسان سطح آمادگي خود را بيش از پيش تقويت و مد نظر قرار دهند.

دكتر باباميري شهردار سقز و مسئول ستاد بحران شهرداري نيز از عملكرد و عكس العمل مناسب دستگاه هاي خدمات رسان قدرداني نمود و گفت: در اين مانور نيروهاي آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري در 5 دقيقه و همچنين كليه ماشين آلات حوزه موتوري در كمترين زمان (حدود 10دقيقه) در صحنه حاضر شدند.

این مانور با همکاری مدیریت ستاد بحران و ایمنی شهرداری سقز برگزار شد.


نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 4
دفعات مشاهده 17
ماه جاري 4031
سال جاری 11606
از ابتدا 484719
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.