جمله روز:
--- 1398/03/29 -----

تقدير اهالي محله شريف آباد از شوراي شهر و شهرداري سقز / آباداني و توسعه شهري در گرو مشاركت و همراهي شهروندان است

اهالی محله شریف آباد از شورای شهر و شهرداری سقز برای بتن ریزی کوچه های این محله تقدیر نمودند

صبح امروز جمعی از شهروندان محله شریف آباد به نمایندگی از ساکنان محله از اقدامات شورای شهر و شهرداری سقز برای ساماندهی و بتن ریزی کوچه های جنب مسجد دارالسلام در راستای تسهیل در تردد و رفع مشکلات شهروندان تقدیر و تشکر نمودند.

این جمع با بیان اینکه در طول ۴۰ سال گذشته این محله به فراموشی سپرده شده بود، اذعان داشتند: هر اقدام و حرکت مثبت و انسان دوستانه ای همکاری و همیاری شهروندان را به دنبال داشته و باعث رضایتمندی آنها خواهد شد. این حرکت شهرداری(بتن ریزی) در چندین محله حاشیه ای نمود بارز این امر است.

شهردار سقز نیز ضمن تشکر از اهالی محله شریف آباد گفت: خدمتگزای بی منت به شهروندان ارجمند وظیفه این نهاد است. علی رغم کمبود بودجه و امکانات و در حد توان نهایت تلاش برای تحقق این امر صورت گرفته است.

دکتر بابامیری با بیان اینکه شهرداری نهاد مردمی است، اظهار داشت: وضعیت مالی و بودجه ای این نهاد متاثر از وضعیت اقتصادی جامعه است. مشارکت، همراهی و همکاری بیشتر شهروندان با شهرداری می تواند این نهاد را جهت خدمت رسان مناسب تر به همشهریان یاری نماید.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۳۵ هزار متر مربع بتن ریزی در سطح محلات شهر انجام شده، اظهار امیدواری نمود: این اقدامات الگویی برای تشویق سایر محلات جهت بتن ریزی کوچه ها و رفع مشکلات شهروندان باشد و از این ظرفیت بتوان به بهترین شیوه بهره برد.

بابامیری آمادگی شهرداری سقز برای بتن ریزی کوچه ها را یادآور شد و از شهروندان سایر محلات درخواست نمود برای بتن ریزی کوچه ها با مشارکت شهرداری اقدام نمایند.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 1
دفعات مشاهده 15
ماه جاري 4027
سال جاری 11602
از ابتدا 484715
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.