جمله روز:
--- 1398/03/29 -----

سخنراني شهردار سقز در خطبه هاي پيش از نماز جمعه مسجد جامع صالح آباد

شهردار سقز طي سخناني در خطبه هاي پيش از نماز جمعه مسجد جامع صالح آباد گفت: شهرداری نهادی مردمی بوده، کمک های دولتی به این نهاد به حداقل رسیده که جز با مشارکت شهروندان در پرداخت عوارض و همکاری و حمایت آنان نمی توان در راستای توسعه شهری قدم برداشت.

به گزارش روابط عمومي شهرداري سقز: ساماندهی و بهسازی معابر از دغدغه و درخواست شهروندان به ویژه اهالی صالح آباد است. شهرداری در حدتوان پاسخگوی نیازهای شهروندان است، اما اقدامات بیشتر، بهسازی مناسب معابر و جلب رضایت حداکثری شهروندان نیازمند مشارکت و همیاری شهروندان عزیز است.

با توجه به افزایش سرسام آور قیر در سالجاری بتن ریزی معابر سطح شهر از جمله محله های حاجی نعمتی، شریف آباد و... جهت رفع مشکلات شهروندان و تسهیل در تردد با بهترین کیفیت انجام شد. در صورت رغبت و همکاری اهالی محله صالح آباد؛ معابر این محله در سال آتی بتن ریزی و بهسازی خواهد شد.

شهرداری نهادی مردمی بوده، کمک های دولتی به این نهاد به حداقل رسیده که جز با مشارکت شهروندان در پرداخت عوارض و همکاری و حمایت آنان نمی توان در راستای توسعه شهری قدم برداشت.

پرداخت حقوق ماهیانه کارکنان شهرداری حدود۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است این در حالی است که درآمدهای شهرداری از محل درآمدهای مردمی در ماه کمتر از ۷۰۰ میلیون تومان می باشد، این کمبودها باعث شده که پرداخت حقوق کارکنان زحمت کش شهرداری به تعویق بیفتد. لذا می طلبد همشهریان مشارکت و حمایت بیشتری داشته باشند تا بتوان به سوی عمران و آبادانی شهری قدم برداشت.

سامانه ارتباط مردمی ۱۳۷ شهرداری راه اندازی شده، شهروندان می توانند پیشنهادات، مسائل و مشکلات حوزه شهری را به شماره مذکور اطلاع رسانی نموده و همکاران ما پاسخگوی درخواست های مطرح شده از سوی آنهاخواهند بود. لذا نیازی به مراجعه حضوری همشهریان ارجمند نیست.

شهردار سقز در پاسخ به برخی سوالات شهروندان در رابطه با موضوع اراضی ملی و مشکلات جمعه بازار گفت: بخشی از مشکلات اراضی ملی حل شده و به طور جد پیگیر حل نهایی موضوع هستیم. جمعه بازار و شب بازار در قریب به اتفاق شهرها وجود داشته، برای رفع مشکلات جمعه بازار ۲ مورد زمین در نظر گرفته شده که در صورت تایید نهایی به مکان جدید انتقال خواهد یافت. هم اکنون همکاران شهرداری به صورت مداوم روزهای جمعه در محل جمعه بازار حضور داشته و جهت ساماندهی محل های استقرار کاسبان، رفع مسائل ترافیکی و ... نهایت تلاش خود را نموده تا مشکلات این حوزه به حداقل برسد.

امید است با همکاری و حمایت شهروندان گرامی معابر محله صالح آباد رنگ و بوی آبادانی به خود گیرد.


نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 2
دفعات مشاهده 21
ماه جاري 4029
سال جاری 11604
از ابتدا 484717
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.