جمله روز:
--- 1398/03/29 -----

شهردار سقز در گفتگو با رسانه ها؛ ترمينال جديد سقز بزودي آماده بهره برداري مي شود

شهردارسقز با بیان اینکه اقدامات عمرانی ساختمان جدید ترمینال تقریبا تمام شده و برخی کارهای جزئی باقی مانده، گفت: برای نحوه واگذاری نیز تاکنون ۴ جلسه با نمایندگان ترمینال داشته ایم و امیدواریم به توافقی مناسب برسیم.

چیاصالحی بابامیری افزود: ۷ دفتر فعلی ترمینال سرقفلی بوده که باید غرفه های جدید را نیز بصورت سرقفلی به آنان واگذار کنیم و برای بقیه غرفه ها نیز ما با ۲ صورت می توانیم این کار را انجام دهیم: سرقفلی یا اجاره ماهیانه براساس نظرات کارشناسان رسمی.

وی افزود: محوطه سازی و احداث پارکینگ ترمینال نیز در حال انجام بوده،قسمت عمده ای از کار انجام شده و درصددیم مجموعه ای مناسب و درخور شان مردم شهرستان و منطقه همراه با مبلمان زیبا و فضاهای تفریحی و خدماتی مناسب تحویل دهیم.

شهردار سقز در مورد حل مشکل سرمایشی و گرمایشی ترمینال گفت: مشکل سرمایشی ندارد، اما برای سیستم گرمایشی موتورخانه پیش بینی شده که به دلیل هزینه بالا، فعلا راه اندازی ان مقدور نیست و از سیستم جایگزین یعنی هیتر (بخاری بزرگ) استفاده خواهیم نمود و تلاش می کنیم در اولین فرصت ممکن در ماه های آینده از آن بهره برداری نمائیم.

صالحی بابامیری یادآور شد: ترمینال سرمایه عمومی و متعلق به مردم است، لذا باید با تعامل و همکاری برای بهره برداری بهینه از این فضا تلاش نمائیم

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 2
دفعات مشاهده 34
ماه جاري 4029
سال جاری 11604
از ابتدا 484717
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.