جمله روز:
--- 1398/05/31 -----

ديدار اعضاي شوراي شهر و شهردار سقز با كاركنان آتش نشاني

جمعي از اعضاي شوراي شهر و شهردار سقز با كاركنان سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني ديدار و از زحمات و تلاش هاي شبانه روزي آنها تشكر نمودند.

شهردار سقز در اين ديدار ضمن تشکر از زحمات و تلاش هاي گیلاسی مدير عامل پيشين سازمان آتش نشاني گفت: انتظار است مدير عامل جديد اين سازمان از توانمندی های و ظرفیت حداكثري آتش نشانی جهت خدمت رساني مناسب تر به همشهريان ارجمند بهره گيرد

دكتر باباميري با اشاره به برنامه ها و پیشنهادات اعلامي از سوي مديرعامل جديد آتش نشاني اظهار اميدواري نمود: اجرايي نمودن آن بازخورد مثبت داشته و نتیجه آن به زودی نمود پیدا کند.

وي با بيان اينكه دغدغه آتش نشانی دغدغه کل مجموعه شورای شهر و شهرداری است، گفت: شيفت هاي كاري كاركنان اين سازمان جهت ارتقا سطح آمادگي روحي، رواني و افزايش كارايي از 24-24 ساعت به 24- 48 ساعت تغيير خواهد يافت.

سپس افشين عزيزي رئيس شوراي شهر سقز بهره گيري از تخصص، تجربيات و توانمندي نيروهاي جوان و كارآمد را از اولويت هاي كاري مديريت شهري برشمرد و خاطر نشان ساخت: اعضاي شوراي شهر سقز نهايت تلاش و حمايت خود را از مجموعه شهرداري براي ارايه خدمات رساني بهينه و حركت به سوي عمران و آباداني شهري به كار گرفته و اين رويكرد با جديت بيشتري دنبال خواهد شد.

عطا محمدي عضور شوراي شهر و از كاركنان سازمان آتش نشاني نيز در اين نشست گفت: شغل آتش نشانی شغل مقدسی است که با عیار پول قابل سنجش نیست و خوشبختانه نگاه شوراي شهر و شهردار سقز نسبت به آتش نشانی مثبت اس . و همواره دغدغه پرسنل اين نهاد مورد توجه آنها قرار گرفته كه اميد است بتوان در راستاي تجهيز نمودن آتش نشاني اقدامات مناسبي به سرانجام رساند.

در ادامه معاون خدمات شهري شهرداري و عضو هيئت مديره سازمان آتش نشاني انتخاب مدیرعامل جوان و خوش فكر از بدنه آتش نشاناني را اتفاق مهمی خواند و افزود: همه باید پشتیبان و حامي وی باشیم. انتظار است برنامه های تبیین شده از سوي وي موجب تعالی و افزایش روحیه و ... آتش نشانان شود.

حسين بيگي بر تقویت آموزش كاركنان و شهروندی و تلاش در راستاي اقدامات پيشگيرانه براي جلوگيري و حوادث احتمالي و كاهش خسارات ناشي از آن تاكيد نمو.د

مدير عامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري از اعتماد اعضاي شوراي شهر و شهردار سقز تشكر و اظهار اميدواري نمود كه بتوان اين وظيفه را به نحو احسن به انجام رساند.

محمد دولتي گفت: برنامه ريزي هاي لازم براي ارتقاي سطح آمادگي كاركنان، مباحث آموزشي و ارتقاي سطح سازمان در نظر گرفته شده است و مشاركت كاركنان در امورات محوله و استفاده از نظريات و پيشنهادات آنها در اولويت خواهدبود.


نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 12
دفعات مشاهده 40
ماه جاري 4846
سال جاری 22048
از ابتدا 495161
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.