جمله روز:
--- 1398/05/31 -----

پرداخت ارزش افزوده به حساب شهرداري ها موضوع جديدي نيست

با توجه به اخبار منتشر شده در فضاي مجازي و برخي كانال هاي تلگرامي مبني بر واريز مبلغ 88 ميليارد ريال از محل عوارض ماليات بر ارزش افزوده به حساب شهرداری؛ شهردار سقز جهت تنوير افكار عمومي در گفتگويي با روابط عمومي شهرداري سقز اذعان داشت :مبلغ 88/195/724/336 ریال در طول سال ۹۶و طي ۱۴ فقره از محل عواض ماليات بر ارزش افزوده پرداختي توسط شهروندان و از طریق سازمان امور مالیاتی به حساب شهرداري سقز واريز شده بود.

دكتر باباميري در تشريح اين خبر گفت: شهرداري سقز تيرماه سالجاري در راستاي شفاف سازي و تشویق شهروندان به پرداخت مالیات، همچنین اطلاع همشهريان ارجمند در خصوص دریافت این مبلغ با نصب بنر در سطح شهر اقدام به اطلاع رساني موضوع مذكور نمود.

وي افزود: در سال ۹۷ نيز پيگيري ها و رايزني هاي زیادی در سطح استاني و كشوري جهت اختصاص مبلغ بيشتري به شهرداري صورت گرفته که تا پايان دي ماه 97 و طی چندین فقره در مجموع بیش از 82 ميليارد ريال از محل عوارض مالیات بر ارزش افزوده به این شهرداري اختصاص يافته است که افزایش سهم شهرداری مستلزم مشارکت بیشتر و به موقع شهروندان در پرداخت عوارض و مالیات است.

بابامیری اظهار امیدواری نمود: شهروندان سقزی برای بهرمندی بیشتر شهرداری از امتیازات قانونی، با پرداخت به موقع عوارض و مالیات این نهاد را برای ارایه خدمات مناسب تر یاری نمایند.

شهردار سقز با بيان اينكه در طول سال مبالغي به عنوان عوارض ارزش افزوده به حساب شهرداري ها واريز مي شود، گفت: شهرداري سقز نيز از اين موضوع مستثني نبوده و اين مبالغ در سنوات گذشته نيز به حساب شهرداري ها واريز شده است و موضوع جديدي نيست.

دكتر باباميري اطلاع رساني صحیح، دقيق، شفاف، حرفه اي و بيان كامل جوانب و جزئيات موضوع در انتشار خبر جهت جلوگيري از حساسيت و انحراف افكار عمومي توسط رسانه ها را خواستار شد و افزود: انتشار اخبار نادرست، هدفدار و جانبدارانه باعث كاهش اعتماد اجتماعي به مجموعه زحمتکش شهرداری می شود.

وی همچنین از فعالان رسانه ای خواست که از تشویش اذهان عمومی و انتشار مطالب خلاف واقع در سطح شهر پرهیز نمایند.

شهردار سقز در پايان خاطرنشان ساخت: پرداخت حقوق كاركنان از مهمترين اولويت هاي كاري شوراي اسلامي شهر و شهرداري سقز بوده و نهايت تلاش مجموعه مدیریت شهری بر پرداخت حقوق و معوقه آنها در اولين بازه زماني است.

نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 3
دفعات مشاهده 14
ماه جاري 4832
سال جاری 22034
از ابتدا 495147
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.