جمله روز:
--- 1398/03/02 -----

برگزاري جشنواره ”ره يافتگان 2” در سقز

جشنواره ره يافتگان 2 ويژه تجليل از برترين هاي كنكور 97 در سقز با همت شوراي شهرو شهرداري سقز و مديريت آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

در اين مراسم كه با حضور نماينده سقز و بانه در مجلس، فرماندار، شهردار و اعضاي شوراي شهر سقز، جمع زيادي از مسئولان، فرهنگيان و دانش آموزان در محل سالن آموزشكده فني برگزار شد، نماينده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: آینده فرزندان و توجه به حوزه علمی آنها از دغدغه اصلی خانواده و نهادهای آموزشی است.

مهندس بيگلري گفت: با توجه به اینکه نیمه جمعیت ما بانوان است، آسیب شناسی این حوزه که چرا سهم و درصد بانوان در قبولی برترین های کنکور در سقز نسبت به آقایان پایین تر است، ضروری می باشد

وي ضمن تقدیر و تشکر از بانیان برگزاری مراسم بر برگزاری مناسب تر این آیین نیکو در سال های آتی تاکید نمود. فرزندان باید در آینده قدردان زحمات پدران و مادرانشان باشند.

مهندس بیگلری از کم کاری مسئولان دانشگاه فرهنگیان کردستان که در طول چند سال گذشته باعث شده اند بیش از ۱۰۰۰ کرسی سهم دانش آموزان کردستان در این دانشگاه لحاظ نشود به شدت انتقاد نمود.

سپس رضا اسعدی دبیر اجرایی جشنواره "ره یافتگان ۲" و عضو شورای شهر سقز گفت: از زحمات بی دریغ کسانی که بدون هیچ چشم داشتی برای موفقیت دانش آموزان و ارتقای سطح علمی، آموزشی و فرهنگی جامعه تلاش می کنند، تقدیر می نماییم.

رضا اسعدي اظهار داشت: برای اینکه جامعه پیشرفت کند باید توجه ویژه به عرصه فرهنگی نمود.

وي خاطر نشان ساخت: اعضای شورای شهر تمام همت خود را برای خدمت رسانی مناسب تر به شهروندان به کار گرفته اند اسعدي اذعان داشت: مهمترین هنر و رسالت معلمان انسان سازی است.

در ادامه رحمان سیدیان رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سقز در اين مراسم از تلاش و زحمات شورای شهر و شهرداری سقز جهت برگزاری این آیین نیکو تقدیر نمود.

سیدیان هدف از برگزاری این جشنواره تشویق و ترغیب سایر دانش آموزان برای کسب رتبه های برتر کنکور و ارتقای سطح علمی و آموزشی شهرستان دانست

وي اظهار داشت: بومی گزینی به نفع شهرستان های دور از مرکز نیست. لذا برای رفع این مشکل باید نمایندگان و مسئولان تلاش نمایند

سيديان افزود: در سالجاری ۲۲نفر در سقز رشته های پزشکی قبول شده اند.

در پايان از برترين هاي كنكور 97 تجليل به عمل آمد.


نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 15
ماه جاري 335
سال جاری 7910
از ابتدا 481023
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.