جمله روز:
--- 1398/07/22 -----

شهردار سقز خبرداد؛ثبت طلب 77 ميليارد توماني اين نهاد از دستگاه هاي اجرايي

شهردار سقز از ثبت طلب 77 ميليارد توماني اين نهاد از دستگاه هاي اجراي و قول مساعد جهت وصول آن در اوايل سال آتي خبرداد.

در آخرين جلسه شوراي اداري شهرستان سقز كه با حضور، امام جمعه، نماينده سقز و بانه، فرماندار، شهردار و برخي از اعضاي شوراي شهر سقز و. مسئولان ادارات سطح شهر در سالن جلسات فرمانداري برگزار شد، شهردار سقز به مشكلات عديده فراروي اين نهاد در سال 97 در زمينه هاي مختلف از جمله: كاهش درآمدها و عدم تحقق بودجه، كاهش ميزان وصولي ها و كمك هاي دولتي و ... اشاره و خاطر نشان ساخت: علي رغم اين مشكلات با تلاش ها، حمايت ها و همت مسئولان، كشوري، استاني، شهرستاني و اعضاي شوراي شهر تا حدود زيادي توانستيم اين مشكلات را مديريت و از شرايط سخت عبور كنيم.

دكتر باباميري افزود: با توجه به رايزني و پيگيري هاي مكرر در سطح كلان و كشوري و حمايت هاي نماينده مردم سقز و بانه در مجلس شوراي اسلامي توانستيم اعتباراتي (در چند فقره) از سازمان امور مالياتي و سازمان شهرادري ها و دهياري هاي كشور جذب كه طي چند روز اخير عيدي و پاداش و 2 ماه حقوق كاركنان خدوم و زحمتكش شهرداري را پرداخت نماييم.

شهردار سقز يكي از اقدامات مهم و اساسي شوراي شهر و شهرداري سقز استفاده از ظرفيت قانوني تبصره 5 قانون بودجه 97 كشور كه 100 هزار ميليارد تومان براي تهاتر بين دستگاه در نظر گرفته شده بود؛ در سطح استان كردستان  از 125 ميليارد تومان طلب ثبت شده شهرداري ها از دستگاه هاي اجرايي، با همكاري مناسب دستگاه هاي اجرايي شهرستان از جمله فرماندهي تيپ 228 ارتش سقز، 77 ميليارد آن سهم شهرداري سقز بوده است.

باباميري اذعان داشت: شهرداري سقز اولين شهرداري سطح كشور حتي قبل از مشهد است كه توانسته طلب خود را از ارتش جمهوري اسلامي ثبت سامانه و صورتجلسه كرده كه اميد است در اولين بازه زماني آن را به صورت كامل تهاتر كنيم

وي افزود: اين ظرفيت قانوني براي تسويه بديهي هاي بانكي به دولت بود، اما متاسفانه بانكي ( بانك شهر) كه شهرداري سقز به آن بدهكار بود هيچگونه بدهي به دولت نداشت كه در اين راستا تمام توان و تلاش خود را از طريق هاي مختلف بكار بستيم، اما نتوانستيم امسال به نتيجه قطعي برسيم

باباميري با اشاره به اينكه در قانون سال 98 ظرفيت قانوني مذكور مصوب شده با اين تفاوت كه ظرفيت و اولويت به دستگاه هاي اجرايي و شهرداري ها داده شده و نوع تهاتر را خود بانك مركزي و وزارت دارايي تامين مي كند و شهرداري سقز ديگر نيازي به تهاتر از طريق هاي ديگر ندارد كه اميد است با همت و حمايت مسئولان بتوان در اوايل سال 98 اين ظرفيت قانوني را براي شهرداري سقز به انجام برسانيم و بخش عمده اي مشكلات مالي شهرداري سقز را مرتفع نمود.

وي ازكليه ادارات، نهادها و سازمان ها، مسئولان كشوري، استاني و شهرستان كه همواره شهرداري و شوراي شهر سقز را حمايت و همراهي نموده اند، نهايت تقدير و تشكر  كرد و اظهار اميدواري نمود: بتوان خدمات مناسب تري را به شهروندان ارجمند شهر سقز ارايه نمود.


نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 52
ماه جاري 5748
سال جاری 33992
از ابتدا 507105
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.