جمله روز:
--- 1398/07/21 -----

برگزاري دوره آموزشي پيشگيري از آسيب‌هاي روانشناختي براي آتشنشانان

در راستای توانمند سازی نیروهای عملیاتی آتش نشانی دوره آموزشی پیشگیری از آسیب‌های روانشناختی در حال برگزاری است، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی به روابط عمومی شهرداری سقز گفت.

محمد دولتی در تشریح این خبر گفت: با توجه به اینکه آتش‌نشانان همیشه در معرض‌انواع آسیب‌های روانی حین رویاروی با حوادث مختلف هستند، این دوره در حال برگزار است که می طلبید دوره‌های تکمیلی دیگری نیز برگزار نمود. یکی از برنامه‌های سازمان در سالجاری تقویت روند آموزش عملیاتی در تمام زمینه‌ها برای تقویت، کارایی و اثربخشی بیشتر نیروهای سازمان است.

وی خاطر نشان ساخت: نباید بحث آموزش صرفا به برون سازمانی محدود نمود بلکه آموزش درون سازمانی در تمامی‌ زوایا هم باید تقویت‌ شود.

با این اوصاف هر چه نیروهای سازمان توانمندتر، قطعا در برخورد با حوادث کارا و اثربخش تر خواهند بود. امید است در این راستا بتوان گامی مفید و سازنده برداشت و در صورت نیاز از پتانسیل‌ها در سطح استان و کشوری بهره برد.

دولتی برگزاری دوره آموزشی علمی - عملی با حضور شهرهای همجوار و یکی‌ از اساتید مطرح‌ در زمینه آتش‌نشانی با میزبانی آتش نشانی سقز از دیگر برنامه های آموزشی سازمان در فصل جاری برشمرد.

دوره آموزشی پیشگیری از آسیب‌های روانشناختی به مدت ۳ روز و با همکاری معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان سقز و مدرسی مختار کریمی‌ در حال برگزاری است.


نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 1
دفعات مشاهده 26
ماه جاري 5742
سال جاری 33986
از ابتدا 507099
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.