جمله روز:
--- 1398/07/21 -----

افتتاح و بهره برداري از 3 پروژه زيرساختي در سقز

با حضور دكتر بیگلری نماینده مردم شریف شهرستان های سقز و بانه در مجلس، فرماندار ویژه، مدیرکل امور شهری و شوراها و مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان، شهردار سقز، اعضای شورای شهر و اعضای شورای اداری شهرستان سالن چند منظوره شهدای شهرداری واقع در محله بهارستان پایین وخيابان هاي 24 متري مكريان و مولانا افتتاح و به بهره برداري رسيد.

شهردار سقز در اين مراسم گفت: هدف از ساخت سالن چند منظور ستاد بحران، بهره برداری از آن در شرایط بحرانی و استفاده ورزشی و عمومی در شرایط عادیست که ۹۰ درصد اعتبارات آن از بودجه داخلی شهرداری بعد از ۱۵ سال ساخته شده است.

دکتر چیا صالحی بابامیری بيان داشت: سالن ستاد بحران با حدود ۲۱ میلیارد ریال هزینه ساخته شده است که طی یک سال گذشته حدود ۱۲ میلیارد ریال از بودجه شهرداری برای تکمیل آن لحاظ شد

وي عنوان داشت: افتتاح و بهره برداری از خیابان های مولانا به طول ۵۳۰ متر با عرض ۱۲ متر و ۲۴ متری مکریان(فاز ۱) به طول ۶۰۰ متر با عرض ۱۶ متر نقش مهمی در کاهش ترافیک و تسهیل در تردد خواهد داشت که برای کاهش هزینه ها و با همت کارکنان خدوم شهرداری به صورت امانی انجام شد.

شهردار سقز از تلاش ها، همکاری و حمایت نماینده مردم سقز و بانه در مجلس، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سایر مسئولان استانی از شهرداری سقز تشكر و قدر داني نمود

رئیس شورای اسلامی شهر نيز در اين مراسم بيان داشت: سقز شهر فرهنگ، تمدن و اخلاق است و شهروندان آن لایق خدمت رسانی شایسته اند.

رضا اسعدی اظهار امیدواري نمود؛ افتتاح چنین طرح و پروژه هایی بستری برای انجام کارهای بیشتر باشد و بتوان محلات حاشیه ای را به سطح محلات برخوردار رساند.

وي همچنين خواستار اختصاص اعتبارات بیشتری از سوی مسئولان جهت ابادانی شهری شد.

محسن بیگلری نماینده مردم شريف شهرستان هاي سقز و بانه در مجلس شوراي اسلامي خواستار آسیب شناسی پیشرفت نامناسب طرح ها شد و گفت: اختصاص اعتبارات بیشترجهت توانمندسازی محلات حاشیه ضروریست.

کلنگ زنی پارک و احداث مدرسه در محله تازه آباد از محل اعتبارات ستاد توانمند سازی جهت عمران و آبادانی شهر و محلات حاشیه ای از ديگر برنامه هاي كاري بود.

شهردار سقز در آیین کلنگ زنی ۳ پروژه شهری نيز در محله تازه آباد اذعان داشت؛ کلنگ زنی همزمان ۳ پروژه شهری شامل: پارک حاشیه ای تازه آباد با مساحت ۵ و نیم هکتار، هنرستان ۹ کلاسه بهارستان با مساحت۲۵۰۰ متر مربع و شبکه آب و فاضلاب تازه آباد با حجم کار ۲ کیلومتر از محل اعتبارات ستاد توانمند سازی که انجام شد، جزو پروژه های سال ۹۸ بوده که امید است در کمترین بازه زمانی به اتمام رساند و مورد بهره برداری قرار گیرد.

در اين مراسم از زحمات، تلاش ها و همکاری مناسب مهندس مصطفی رضایی رئیس اداره هماهنگی ستاد بازآفرینی شهری سازمان و مسکن و شهرسازی استان کردستان با شهرداری سقز، تجلیل شد.


نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 1
دفعات مشاهده 47
ماه جاري 5743
سال جاری 33987
از ابتدا 507100
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.