جمله روز:
--- 1398/07/22 -----

آتش نشانان سقزي تجليل شدند/ رونمايي از تجهيزات جديد آتش نشاني

همزمان با مراسم تجليل از آتش نشانان، رونمايي از تجهيزات سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سقز با حضور مسئولان انجام شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري سقز: در راستای تجهیز وسایل و امکانات سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري سقز؛ راه اندازی سامانه ۱۲۵یار داوطلب و ضبط مکالمات تلفنی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهردادی سقز، رونمایی از ۲دستگاه موتور آتش نشانی اطفاء حریق و ماشین امداد و نجات و راه اندازی کارگاه شارژ کپسول های آتش نشانی همزمان با مراسم تجليل از آتش نشانان انجام شد

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز در اين مراسم اظهار داشت: ۸۳۵ مورد عملیات شامل: ۴۵۸ مورد اطفای حریق و ۳۳۷ مورد امداد و نجات و... در شش ماهه اول سال جاری انجام شده است.

محمد دولتی گفت: آتش نشانی کاری سخت و زیان آور همراه با استرس بوده که زحمات و تلاش های شبانه روزی همکاران آتش نشانی جای تقدیر است

در ادامه حسین مسلمی به نمایندگی از آتش نشانان گفت: حل مشکلات پرسنل شهرداری به ویژه مشکل تبدیل وضعیت کارکنان آتش نشانی، پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارکنان، خرید تجهیزات و امکانات به روز خصوصا برای ساختمان های چند طبقه، مشخص کردن متولی اطفای حریق در مزارع و مسئولیت و حوزه بندی و .... از جمله درخواست ها و دغدغه های کارکنان آتش نشانی است

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی نيز در اين مراسم بیان داشت: آتش نشانی عشق است، کسی که از جان خود برای خدمت به همنوعانش میگذرد، شایان تقدیر و تجلیل است.

دکتر محسن بیگلری خاطرنشان ساخت: تمامی دستگاه ها و مسئولان در راستای فرهنگ سازی جهت کاهش حوادث مسئولند تا زحمتکشان آتش نشانی کمتر دچار حادثه و صدمه شوند.

وي همچنین بر توجه و حمایت کلیه ادارات و بانک‌ها در راستای ارائه تسهیلات، کمک و همکاری با نیروهای آتش نشانی تاکید نمود.

سپس رئیس شورای شهر سقز گفت: توجه به آتش نشانان از اولویت‌های شورای شهر بوده و تمامی اعضا تلاش خود را برای حمایت و حفظ حرمت کارکنان این حوزه برداشته اند. همت برای به روز شدن وسایل و تجهیزات از دیگر برنامه های اولویت دار شورا است.

رضا اسعدی بيان داشت: همکاری و همدلی راهبر توسعه و پیشرفت است و تا زمانی که این مهم تحقق پیدا نکند نمی‌توان به سوی توسعه قدم برداشت.

شهردار سقز خاطرنشان ساخت:آتش نشانی که از تمام وجود خود برای کمک به همنوعان مایه می گذارد، جای تشکر و قدردانی است.

دکتر چیا صالحی بابامیری اظهار داشت: بررسی مسائل و مشکلات آتش نشانان از نزدیک همواره در دستور کار بوده و تلاش بر رفع آن ها با جدیت دنبال شده است.

وي افزود: اگر عشق به کار اولویت کارکنان باشد، مشکلات جزئی نمی تواند مانع از دلسردی آنها جهت ارائه خدمات رسانی مناسب تر به شهروندان شود.

باباميري گفت: علاوه بر ارتقای تجهیزات؛ مرور زمان بحران توسط مدیران بخش های مختلف آتش نشانی، شناسایی نقاط قوت و ضعف و ارائه راهکارها و راهبردها جهت کاهش حوادث از جمله موارد مهمی است که باید به آن توجه شود.

وي از همراهی، همفکری و یاری گری تمامی خانواده های محترم آتش نشانان قدردانی و تشکر نمود.


نظرات
ارسال نظر 
نام کامل
ایمیل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
موبایل
جهت پیگیری های بعدی. در وب سایت منتشر نخواهد شد
کد امنیتی
عدد موجود در تصویر بالا را در کادر مربوطه وارد نمایید
متن
 
مناسبت‌ها
 
مزايدات و مناقصات
 
پرداخت الكترونيكي
 
دانلود ها
 
پيوندهاي سريع
آدرس و شماره تلفن ها

آدرس: كردستان - سقز - خيابان رسالت - شهرداري سقز - كد پستي: 6681653111
تلفن: 4-08736228863، فاكس: 08736212525
آدرس پست الكترونيك: saqqez.mun@gmail.com

آمار بازديد
کاربران آنلاین 0
دفعات مشاهده 8
ماه جاري 5746
سال جاری 33990
از ابتدا 507103
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری سقز است.