اطلاعيه تغيير ساعت برداشت زباله
اطلاعيه تغيير ساعت برداشت زباله

قابل توجه همشهريان گرامی؛

بدينوسيله به اطلاع عموم شهروندان ارجمند مي رساند؛ با توجه به فرا رسيدن فصل سرما، آغاز بارش هاي زمستاني و برودت هوا و سخت بودن انجام فعاليت كاركنان زحمتكش واحد تنظيف در شب، از دي ماه لغايت پايان اسفند ماه سالجاري ساعت برداشت زباله هاي شهري ازساعت 9 شب به 7 صبح تغيير يافته است. لذا از كليه همشهریان عزيز خواهشمند است، كما في السابق با قرار دادن زباله ها راس ساعت 9 شب جلوي درب منازل و یا محل هاي معين و مناسب، اين شهرداري را در ارائه خدمات هر چه بهتر ياري بفرماييد.

ناگفته پيداست تغيير زمان برداشت زباله( يعني از شب به روز) به دلیل همزمانی با ساعات تولید آن می تواند خود منشا برخی مشکلات جدید باشد به نحوی که نقطه ای که قبلاَ پاکسازی شده است، بلافاصله با انباشت مجدد زباله روبرو گردد. از اینرو می طلبد طی ایام سرد پیش رو، بالاخص در طول روز، از پراکنش ناموزون و نابجای زباله اجتناب ورزیده و جز در مخازن و نقاط ثابت و معلوم جهت انباشت زباله از دپوی زباله در سایر اماکن پرهیز نموده و دیگران را نیز به این مهم تشویق و ترغیب نماییم.

شايان ذكر است در صورت مشاهده و بروز هرگونه مشكلات و نواقص، شماره تلفن 36224414 واحد تنظيف شهرداري به صورت شبانه روزي پاسخگوي رسيدگي به مشكلات و دريافت پيشنهادات شما شهروندان عزيز مي باشد.

ایمان داریم که شهر زیبا، سالم و تمیز، ماحصل نگرش و درک شهروندان فهیم آن است